Zalecana trasa
Kraków
Podróżuj bezpośrednio do Rybnik autobus, wspólne przejazdy, pociąg
Rybnik
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Kraków
Podróż pociąg, autobus, wspólne przejazdy do Katowice
Katowice
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Rybnik
Rybnik
Zobacz ceny
Kraków
Podróż wspólne przejazdy, autobus do Gliwice
Gliwice
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Rybnik
Rybnik
Zobacz ceny

Jak dostać się z Kraków do Rybnik?

Planujesz podróż do Kraków z Rybnik i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Kraków do Rybnik, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Kraków a Rybnik, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Kraków a Rybnik, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Kraków - Rybnik.

Podczas podróży z Kraków do Rybnik masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Kraków do Rybnik

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Kraków do Rybnik, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Kraków Rybnik pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Kraków Rybnik jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Kraków Rybnik

Wspólne przejazdy między Kraków a Rybnik to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Rybnik w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Kraków lub Rybnik może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Kraków do Rybnik dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Kraków Rybnik

Miasto wyjazdu
Kraków
Polska
Miasto docelowe
Rybnik
Polska
Odległość
100 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie autobus, wspólne przejazdy oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Kraków do Rybnik
Szukaj noclegów w Rybnik
Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Rybnik z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Kraków do Rybnik z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Kraków - Rybnik, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Kraków a Rybnik!

Porównanie środków transportu między Kraków a Rybnik

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Kraków do Rybnik?
Komfort Pociągi między Kraków a Rybnik oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Kraków-Rybnik jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Krajobrazy Pociągi między Kraków a Rybnik często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Koszt Bilety na pociąg Kraków Rybnik mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Kraków Rybnik mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Kraków do Rybnik?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Kraków - Rybnik, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Kraków do Rybnik są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Rybnik (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Kraków - Rybnik są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Kraków-Rybnik mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Kraków do Rybnik pokonują dystans 100 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Rybnik.
Zalety i wady carpoolingu z Kraków do Rybnik?
Ekonomiczne Carpooling z Kraków do Rybnik jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Elastyczny Carpooling z Kraków do Rybnik jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Kraków do Rybnik jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Kraków do Rybnik może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Kraków i Rybnik powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.

Skąd wyruszyć w Kraków? Gdzie mogę dojechać w Rybnik?

Dworce autobusowe w Kraków

Krakow
Mapa
Kraków Airport
Mapa
Kraków Dworzec Autobusowy Czyżyny
Mapa

Stacje odlotów w Kraków

Kraków Płaszów
Mapa
Kraków Główny
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Rybnik

Rybnik dw. aut.
Mapa

Stacje przylotów w Rybnik

Rybnik
Mapa
Wyszukaj bilety z Kraków do Rybnik
Szukaj noclegów w Rybnik

3 rady jak taniej podróżować między Kraków a Rybnik

Zdecydowałeś się na podróż z Kraków do Rybnik i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Kraków do Rybnik.

  • 1. Rezerwuj z wyprzedzeniem
    Jest to często najbardziej znana wskazówka, jak zaoszczędzić pieniądze na podróży między Kraków a Rybnik. Dzieje się tak dlatego, że bilety na pociąg, samolot, autobus lub prom są często tańsze, jeśli kupisz je z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki euro na podróży Kraków-Rybnik.
  • 2. Porównaj środki transportu
    Dobrym pomysłem może być porównanie różnych dostępnych środków transportu, aby zaoszczędzić pieniądze na podróży z Kraków do Rybnik. Podczas gdy lot samolotem lub pociągiem może wydawać się najszybszą opcją dotarcia do Rybnik, carpooling lub autobus mogą być tańszą alternatywą. Weź także pod uwagę długość podróży i trasę, aby znaleźć najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Kraków-Rybnik są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Rybnik w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Kraków-Rybnik. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Rybnik.

Autobus Kraków Rybnik

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Kraków-Rybnik zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Kraków do Rybnik na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Kraków-Rybnik jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Kraków-Rybnik, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Czas trwania podróży autobusem między Kraków a Rybnik zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Rybnik w danym dniu podróży.

Częstotliwość odjazdów do Kraków z Rybnik różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Rybnik, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Kraków-Rybnik wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Przedsiębiorstwa autobusowe Kraków Rybnik

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Kraków Rybnik

Pociągi Kraków Rybnik

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Kraków do Rybnik. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Kraków do Rybnik z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Kraków a Rybnik, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Kraków do Rybnik, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Kraków a Rybnik.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Kraków do Rybnik, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Bilety kolejowe z Kraków do Rybnik można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Kraków do Rybnik

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Kraków do Rybnik

Carpool Kraków Rybnik

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Kraków i Rybnik skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Średni koszt przejazdu z Kraków do Rybnik zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Kraków do Rybnik, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Kraków a Rybnik, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Kraków do Rybnik zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Płatność za przejazd z Kraków do Rybnik odbywa się zazwyczaj online, za pośrednictwem strony internetowej, na której dokonano rezerwacji. W zależności od strony internetowej dostępne są różne opcje płatności.

Platforma carpoolingowa Kraków Rybnik

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Kraków Rybnik

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu