Jak dojechać do Warszawa

Planujesz podróż do Warszawa? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Warszawa, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Warszawa

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Warszawa. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Warszawa i podziwiać zabytki.

Autobusem do Warszawa

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Warszawa. Z drugiej strony podróż autobusem do Warszawa jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Warszawa

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Warszawa. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Warszawa. Ceny lotów do Warszawa są również często atrakcyjne.

Transport do Warszawa w liczbach

Kraj
Polska
Liczba linii lotniczych obsługujących Warszawa
35
Liczba stacji lub lotnisk w Warszawa
2 lotnisk
4 dworców autobusowych
3 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Warszawa
Szukaj zakwaterowania w Warszawa
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Warszawa z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Warszawa z Vivanoda?

Planując podróż do Warszawa, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Warszawa. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Warszawa, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Warszawa pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Warszawa. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Warszawa

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Warszawa ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Warszawa, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Warszawa.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Katowice, Wrocław, Kraków, Poznań, Sosnowiec lub Gdańsk czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Warszawa. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Warszawa. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Warszawa.

Wyszukaj i znajdź bilety do Warszawa
Szukaj zakwaterowania w Warszawa

Podróż do Warszawa pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Warszawa?

Aby dojechać do Warszawa pociągiem, wybierz jedną z 3 stacji, w tym Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia.

Warszawa Centralna
Stacja położona 0.6 km od centrum Warszawa
Mapa
Warszawa Wschodnia
Stacja położona 3.7 km od centrum Warszawa
Mapa
Warszawa Zachodnia
Stacja położona 3.4 km od centrum Warszawa
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Warszawa

Podróż do Warszawa autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Warszawa

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Warszawa, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zwróć uwagę na promocje FlixBus oraz LEO Express
Przez cały rok przewoźnicy autobusowi LEO Express oraz FlixBus organizują akcje z promocyjnymi cenami (konkursy, otwarcie linii...) na przejazdy z Berlin, Wiedeń, Budapeszt, Dusseldorf, Praga lub Londyn lub interesujące zniżki (dla studentów, seniorów...).
Elastyczność w zakresie terminów: atut dla Twojej podróży autobusem do Warszawa
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Warszawa, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Brzesko, Skarżysko-Kamienna, Pasohlávky, Teplice Cechach, Sturovo lub Kuty są często droższe!
Dokonaj kompleksowego porównania cen autobusów do Warszawa
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji LEO Express oraz FlixBus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Berlin, Wiedeń, Budapeszt, Dusseldorf, Praga lub Londyn, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Warszawa.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Warszawa?

Oto lista 4 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Warszawa.

Warsaw
Dworzec autobusowy 0.0 km od Warszawa
Mapa
Warszawa West
Dworzec autobusowy 3.7 km od Warszawa
Mapa
Warszawa Centrum
Dworzec autobusowy 0.4 km od Warszawa
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Dworzec autobusowy 7.2 km od Warszawa
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Warszawa

Leć do Warszawa

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Warszawa

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Warszawa w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Preferuj tanie linie lotnicze
Tanie linie lotnicze do Warszawa z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na locie. Jednak wszystkie usługi na pokładzie często nie są darmowe.
Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Ellinair, Air Serbia oraz Air Baltic oraz inne linie lotnicze zawsze bardzo aktywnie oferują zniżki i promocyjne ceny, zwłaszcza na portalach społecznościowych.
Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Zawsze porównuj wszystkie oferty i ceny lotów do Warszawa. Korzystanie z platformy takiej jak Vivanoda ułatwi ci to wyszukiwanie.

Gdzie są lotniska w Warszawa?

Loty do Warszawa odbywają się na 2 lotniskach Frederic Chopin oraz Warsaw Modlin.

Frederic Chopin
Lotnisko znajduje się 7.8 km od Warszawa
Mapa
Warsaw Modlin
Lotnisko znajduje się 34.7 km od Warszawa
Mapa
Znajdź loty do Warszawa
None
None
None
None