Gdańsk
Podróżuj bezpośrednio do Opole pociąg, autobus, wspólne przejazdy
Opole
Zobacz ceny

Jak dostać się z Gdańsk do Opole?

Planujesz podróż do Gdańsk z Opole i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Gdańsk do Opole, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Gdańsk a Opole, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, OLT Express lub EuroLot), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Gdańsk a Opole, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Gdańsk - Opole.

Podczas podróży z Gdańsk do Opole masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Gdańsk do Opole

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Gdańsk do Opole, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Gdańsk Opole pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Gdańsk Opole jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Gdańsk Opole

Wiele lotów łączy Gdańsk z Opole każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Opole w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Gdańsk Opole

Wspólne przejazdy między Gdańsk a Opole to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Opole w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Gdańsk lub Opole może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Gdańsk do Opole dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Gdańsk Opole

Miasto wyjazdu
Gdańsk
Polska
Miasto docelowe
Opole
Polska
Odległość
412 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, autobus oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Opole
Szukaj noclegów w Opole
Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Opole z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Gdańsk do Opole z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Gdańsk - Opole, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, OLT Express lub EuroLot, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Gdańsk a Opole!

Porównanie środków transportu między Gdańsk a Opole

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Gdańsk do Opole?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Gdańsk-Opole jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Krajobrazy Pociągi między Gdańsk a Opole często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Prędkość Pociągi z Gdańsk do Opole są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Koszt Bilety na pociąg Gdańsk Opole mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Gdańsk Opole mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady lotu z Gdańsk do Opole?
Prędkość Lot pomiędzy Gdańsk a Opole jest najszybszym sposobem na pokonanie 412 km pomiędzy Gdańsk a Opole.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Gdańsk do Opole, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Opole często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Gdańsk ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Gdańsk do Opole mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Opole mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Gdańsk do Opole?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Gdańsk - Opole, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Gdańsk do Opole są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Opole (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Gdańsk - Opole są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Gdańsk-Opole mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Gdańsk do Opole pokonują dystans 412 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Opole.
Zalety i wady carpoolingu z Gdańsk do Opole?
Elastyczny Carpooling z Gdańsk do Opole jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Gdańsk do Opole jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Ekonomiczne Carpooling z Gdańsk do Opole jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Gdańsk i Opole powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Gdańsk do Opole może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.

Skąd wyruszyć w Gdańsk? Gdzie mogę dojechać w Opole?

Dworce autobusowe w Gdańsk

Gdańsk
Mapa
Gdańsk Airport
Mapa

Stacje odlotów w Gdańsk

Gdańsk Główny
Mapa

Lotniska odlotowe w Gdańsk

Rebiechowo
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Opole

Opole
Mapa
Opole
Mapa

Stacje przylotów w Opole

Opole Wschodnie
Mapa
Opole Główne
Mapa
Wyszukaj bilety z Gdańsk do Opole
Szukaj noclegów w Opole

3 rady jak taniej podróżować między Gdańsk a Opole

Zdecydowałeś się na podróż z Gdańsk do Opole i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Gdańsk do Opole.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Gdańsk-Opole są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Opole poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Gdańsk do Opole. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Opole.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Gdańsk-Opole są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Opole w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Gdańsk-Opole. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Opole.

Autobus Gdańsk Opole

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Gdańsk-Opole wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Autobusy między Gdańsk a Opole zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Gdańsk-Opole zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Gdańsk do Opole na Vivanoda.

Większość autobusów na trasie Gdańsk-Opole jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Czas trwania podróży autobusem między Gdańsk a Opole zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Opole w danym dniu podróży.

Studenci, seniorzy i dzieci mogą uzyskać zniżki na bilety autobusowe z Gdańsk do Opole u niektórych przewoźników. Radzimy sprawdzić to podczas wyszukiwania biletu na Vivanoda, pamiętając o podaniu swojego wieku. Będziesz mógł wtedy zobaczyć ceny biletów, które dotyczą Twojej grupy wiekowej.

Przedsiębiorstwa autobusowe Gdańsk Opole

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Gdańsk Opole

Pociągi Gdańsk Opole

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Gdańsk do Opole, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Gdańsk do Opole, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Gdańsk a Opole.

Pociągi między Gdańsk a Opole są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Gdańsk a Opole, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Średni czas podróży pociągiem z Gdańsk do Opole zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Opole są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Bilety kolejowe z Gdańsk do Opole można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Gdańsk do Opole

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Gdańsk do Opole

Loty Gdańsk Opole

Linie lotnicze Gdańsk Opole

OLT Express
OLT Express
EuroLot
EuroLot
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Gdańsk Opole

Carpool Gdańsk Opole

Średni koszt przejazdu z Gdańsk do Opole zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Gdańsk do Opole, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Gdańsk a Opole. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Gdańsk do Opole zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Gdańsk a Opole, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Z kierowcą wspólnego przejazdu Gdańsk Opole możesz skontaktować się przed podróżą za pośrednictwem platformy carpoolingowej, na której zarezerwowałeś przejazd. Zaleca się, aby przed podróżą omówić z kierowcą szczegóły przejazdu, takie jak miejsce i rozkład jazdy.

Platforma carpoolingowa Gdańsk Opole

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Gdańsk Opole

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu