Podróżuj z Katowice do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Katowice do Szczecin w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Szczecin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Berlin
Szczecin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Szczecin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans466 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Katowice do Szczecin ?

Wybrałeś Szczecin jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Katowice i jak znaleźć najlepsze Katowice do Szczecin oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling i pociągi dostać się do Szczecin, Wpisz daty podróży do Szczecin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Katowice - Szczecin oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy IC Bus, Blablacar, FlixBus lub Deutsche Bahn do osiągnięcia Szczecin,

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Szczecin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Szczecin (467 km)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Szczecin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Szczecin, Glowny w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Firmy autobusowe
IC Bus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy) i między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Szczecin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Szczecin znajduje się około 0.9 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Szczecin

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Szczecin (Polska) z odległości 466 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Katowice-Szczecin,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Katowice-Szczecin bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Katowice-Berlin i Berlin-Szczecin,
Wsiadasz do autobusu IC Bus lub FlixBus pod adresem Katowice, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyKatowice (od 0.5 km Katowice) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Szczecin ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Szczecinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Szczecin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Szczecin opuścić stację kolejową Berlin-Gesundbrunnen do Berlin, Przyjazd doSzczecin będzie na stacji Szczecin, Glowny (1.2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)