Zalecana trasa
Szczecin
Podróż loty, autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Poznań
Poznań
Podróż pociąg, wspólne przejazdy do Rybnik
Rybnik
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Rybnik autobus, wspólne przejazdy, pociąg
Rybnik
Zobacz ceny
Szczecin
Podróż wspólne przejazdy, autobus, pociąg do Katowice
Katowice
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Rybnik
Rybnik
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Rybnik?

Planujesz podróż do Szczecin z Rybnik i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Rybnik, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Rybnik, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (LEO Express, FlixBus, Blablacar, PKP Intercity lub EuroLot), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Rybnik, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Rybnik.

Podczas podróży z Szczecin do Rybnik masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Rybnik

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Rybnik, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Rybnik pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Rybnik jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Szczecin Rybnik

Wiele lotów łączy Szczecin z Rybnik każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Rybnik w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Szczecin Rybnik

Wspólne przejazdy między Szczecin a Rybnik to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Rybnik w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Rybnik może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Rybnik dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Rybnik

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Rybnik
Polska
Odległość
461 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Szczecin do Rybnik
Szukaj noclegów w Rybnik
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Rybnik z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Rybnik z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Rybnik, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak LEO Express, FlixBus, Blablacar, PKP Intercity lub EuroLot, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Rybnik!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Rybnik

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Rybnik?
Prędkość Pociągi z Szczecin do Rybnik są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Szczecin i Rybnik znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Rybnik mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Rybnik mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Rybnik?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Rybnik, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Rybnik są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Rybnik (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Rybnik pokonują dystans 461 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Rybnik.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Rybnik mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Zalety i wady lotu z Szczecin do Rybnik?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Szczecin do Rybnik, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Szczecin a Rybnik jest najszybszym sposobem na pokonanie 461 km pomiędzy Szczecin a Rybnik.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Rybnik często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Szczecin ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Szczecin do Rybnik mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Rybnik?
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Rybnik jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Rybnik jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Rybnik może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Rybnik?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Lotniska odlotowe w Szczecin

Goleniow
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Rybnik

Rybnik dw. aut.
Mapa

Stacje przylotów w Rybnik

Rybnik
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Rybnik
Szukaj noclegów w Rybnik

Autobus Szczecin Rybnik

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Rybnik różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Rybnik, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Autobusy między Szczecin a Rybnik zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Większość autobusów na trasie Szczecin-Rybnik jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Rybnik zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Rybnik na Vivanoda.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Rybnik

LEO Express
LEO Express
FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Rybnik

Pociągi Szczecin Rybnik

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Rybnik, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Rybnik.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Rybnik z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Szczecin do Rybnik, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Pociągi między Szczecin a Rybnik są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Firmy kolejowe z Szczecin do Rybnik

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Rybnik

Loty Szczecin Rybnik

Linie lotnicze Szczecin Rybnik

EuroLot
EuroLot
Szukaj lotów Szczecin Rybnik

Carpool Szczecin Rybnik

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Rybnik, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Rybnik zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Rybnik, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Rybnik zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Czas trwania podróży z Szczecin do Rybnik zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Szczecin Rybnik

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Rybnik

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu