Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Gdynia wspólne przejazdy, autobus, pociąg
Gdynia
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Gdynia?

Planujesz podróż do Szczecin z Gdynia i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Gdynia, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Gdynia, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Gdynia, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Gdynia.

Podczas podróży z Szczecin do Gdynia masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Gdynia

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Gdynia, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Gdynia pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Gdynia jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Szczecin Gdynia

Wspólne przejazdy między Szczecin a Gdynia to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Gdynia w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Gdynia może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Gdynia dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Gdynia

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Gdynia
Polska
Odległość
287 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie wspólne przejazdy, autobus oraz pociąg
Wyszukaj bilety z Szczecin do Gdynia
Szukaj noclegów w Gdynia
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Gdynia z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Gdynia z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Gdynia, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, LEO Express, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Gdynia!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Gdynia

Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Gdynia?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Szczecin do Gdynia na środowisko.
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Gdynia jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Gdynia jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Komfort Podczas całej podróży z Szczecin do Gdynia musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Gdynia może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Gdynia?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Gdynia są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Gdynia są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Gdynia (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Gdynia, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Gdynia mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Gdynia pokonują dystans 287 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Gdynia.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Gdynia?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Gdynia jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Dostępność Dworce kolejowe w Szczecin i Gdynia znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Prędkość Pociągi z Szczecin do Gdynia są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Gdynia mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Gdynia mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Gdynia?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin Warzymice
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Gdynia

Gdynia
Mapa

Stacje przylotów w Gdynia

Gdynia Główna
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Gdynia
Szukaj noclegów w Gdynia

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Gdynia

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Gdynia i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Gdynia.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Szczecin-Gdynia są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Gdynia poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Szczecin do Gdynia. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Gdynia.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Gdynia są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Gdynia w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Gdynia. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Gdynia.

Autobus Szczecin Gdynia

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Gdynia zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Gdynia na Vivanoda.

Autobusy między Szczecin a Gdynia zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Gdynia zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Gdynia w danym dniu podróży.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Szczecin-Gdynia. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Gdynia wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Autobusy Szczecin-Gdynia są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić pasażerom komfort, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Gdynia

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Gdynia

Pociągi Szczecin Gdynia

Pociągi między Szczecin a Gdynia są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Gdynia, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Gdynia.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Gdynia, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Szczecin do Gdynia, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Gdynia z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Średni czas podróży pociągiem z Szczecin do Gdynia zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Gdynia są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Firmy kolejowe z Szczecin do Gdynia

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Gdynia

Carpool Szczecin Gdynia

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Gdynia. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Gdynia zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Gdynia, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Gdynia zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Szczecin i Gdynia skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Platforma carpoolingowa Szczecin Gdynia

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Gdynia

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu