Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Wałbrzych wspólne przejazdy, pociąg, autobus
Wałbrzych
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Wałbrzych?

Planujesz podróż do Szczecin z Wałbrzych i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Wałbrzych, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Wałbrzych, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Wałbrzych, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Wałbrzych.

Podczas podróży z Szczecin do Wałbrzych masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Wałbrzych

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Wałbrzych, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Wałbrzych pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Wałbrzych jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Szczecin Wałbrzych

Wspólne przejazdy między Szczecin a Wałbrzych to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Wałbrzych w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Wałbrzych może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Wałbrzych dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Wałbrzych

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Wałbrzych
Polska
Odległość
317 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Szczecin do Wałbrzych
Szukaj noclegów w Wałbrzych
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Wałbrzych z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Wałbrzych z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Wałbrzych, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak FlixBus, Blablacar lub PKP Intercity, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Wałbrzych!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Wałbrzych

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Wałbrzych?
Prędkość Pociągi z Szczecin do Wałbrzych są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Wałbrzych jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Wałbrzych mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Wałbrzych mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Wałbrzych?
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Wałbrzych jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Wałbrzych jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Wałbrzych powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Wałbrzych?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Wałbrzych, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Wałbrzych są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Wałbrzych pokonują dystans 317 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Wałbrzych.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Wałbrzych mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Wałbrzych?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Wałbrzych

Wałbrzych, ul. Sikorskiego
Mapa
Wałbrzych, ul. Wieniawskiego
Mapa

Stacje przylotów w Wałbrzych

Wałbrzych Główny
Mapa
Wałbrzych Miasto
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Wałbrzych
Szukaj noclegów w Wałbrzych

Autobus Szczecin Wałbrzych

Większość autobusów na trasie Szczecin-Wałbrzych jest nowa i zazwyczaj posiada na pokładzie gniazdka elektryczne do ładowania urządzeń, ale może się to różnić w zależności od przewoźnika.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Wałbrzych zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Wałbrzych na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Wałbrzych różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Wałbrzych, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Wałbrzych wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Wałbrzych

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Wałbrzych

Pociągi Szczecin Wałbrzych

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Wałbrzych, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Bilety kolejowe z Szczecin do Wałbrzych można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Wałbrzych, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Wałbrzych.

Pociągi między Szczecin a Wałbrzych są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Firmy kolejowe z Szczecin do Wałbrzych

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Wałbrzych

Carpool Szczecin Wałbrzych

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Wałbrzych zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Wałbrzych, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Czas trwania podróży z Szczecin do Wałbrzych zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Platforma carpoolingowa Szczecin Wałbrzych

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Wałbrzych

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu