Zalecana trasa
Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Kielce pociąg, wspólne przejazdy, autobus
Kielce
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Szczecin
Podróż loty, pociąg, wspólne przejazdy, autobus do Warszawa
Warszawa
Podróż autobus, pociąg, wspólne przejazdy do Kielce
Kielce
Zobacz ceny
Szczecin
Podróż loty, autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Poznań
Poznań
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Kielce
Kielce
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Kielce?

Planujesz podróż do Szczecin z Kielce i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Kielce, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Kielce, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, EuroLot lub Ryanair), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Kielce, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Kielce.

Podczas podróży z Szczecin do Kielce masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Kielce

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Kielce, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Kielce pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Kielce jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Szczecin Kielce

Wiele lotów łączy Szczecin z Kielce każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Kielce w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Szczecin Kielce

Wspólne przejazdy między Szczecin a Kielce to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Kielce w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Kielce może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Kielce dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Kielce

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Kielce
Polska
Odległość
503 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Szczecin do Kielce
Szukaj noclegów w Kielce
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Kielce z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Kielce z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Kielce, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, FlixBus, LEO Express, EuroLot lub Ryanair, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Kielce!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Kielce

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Kielce?
Prędkość Pociągi z Szczecin do Kielce są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Komfort Pociągi między Szczecin a Kielce oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Kielce jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Kielce mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Kielce mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady lotu z Szczecin do Kielce?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Szczecin do Kielce, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Szczecin a Kielce jest najszybszym sposobem na pokonanie 503 km pomiędzy Szczecin a Kielce.
Ceny Bilety lotnicze z Szczecin do Kielce mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Kielce często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Szczecin ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Kielce mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Kielce?
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Kielce jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Kielce jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Szczecin do Kielce na środowisko.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Kielce powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Komfort Podczas całej podróży z Szczecin do Kielce musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Kielce?
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Kielce są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Kielce (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Kielce, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Kielce są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Kielce pokonują dystans 503 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Kielce.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Kielce mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Kielce?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin
Mapa
Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Lotniska odlotowe w Szczecin

Goleniow
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Kielce

Kielce
Mapa

Stacje przylotów w Kielce

Kielce
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Kielce
Szukaj noclegów w Kielce

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Kielce

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Kielce i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg, loty lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Kielce.

  • 1. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Kielce są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Kielce w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Kielce. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Kielce.
  • 2. Unikaj dodatków
    Niektóre dodatki, takie jak jedzenie i napoje spożywane podczas podróży z Szczecin do Kielce, mogą być drogie i nie zawsze są konieczne w przypadku krótkiej podróży. Aby zaoszczędzić pieniądze, zaplanuj przekąski lub napoje przed wyjazdem do Kielce i skorzystaj z darmowych alternatywnych rozrywek, takich jak czytanie książki.
  • 3. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Szczecin do Kielce. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Kielce.

Autobus Szczecin Kielce

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Kielce zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Kielce na Vivanoda.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Kielce różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Kielce, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Szczecin-Kielce. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Kielce wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Czas trwania podróży autobusem między Szczecin a Kielce zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Kielce w danym dniu podróży.

Autobusy Szczecin-Kielce są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić pasażerom komfort, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Kielce

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Kielce

Pociągi Szczecin Kielce

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Szczecin do Kielce. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Pociągi między Szczecin a Kielce są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Kielce, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Kielce z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Średni czas podróży pociągiem z Szczecin do Kielce zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Kielce są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Bilety kolejowe z Szczecin do Kielce można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Firmy kolejowe z Szczecin do Kielce

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Kielce

Loty Szczecin Kielce

Linie lotnicze Szczecin Kielce

EuroLot
EuroLot
Ryanair
Ryanair
Szukaj lotów Szczecin Kielce

Carpool Szczecin Kielce

Średni koszt przejazdu z Szczecin do Kielce zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Szczecin do Kielce, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Kielce. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Kielce, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Istnieje możliwość zarezerwowania przejazdu w ostatniej chwili, ale zależy to od dostępności kierowców i zapotrzebowania na przejazd. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie przejazdu, aby zagwarantować sobie podróż.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Kielce zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Platforma carpoolingowa Szczecin Kielce

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Kielce

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu