Szczecin
Podróżuj bezpośrednio do Toruń pociąg, wspólne przejazdy, autobus
Toruń
Zobacz ceny

Jak dostać się z Szczecin do Toruń?

Planujesz podróż do Szczecin z Toruń i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Szczecin do Toruń, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Szczecin a Toruń, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (PKP Intercity, Blablacar lub FlixBus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Szczecin a Toruń, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Szczecin - Toruń.

Podczas podróży z Szczecin do Toruń masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Szczecin do Toruń

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Szczecin do Toruń, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Szczecin Toruń pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Szczecin Toruń jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Szczecin Toruń

Wspólne przejazdy między Szczecin a Toruń to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Toruń w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Szczecin lub Toruń może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Szczecin do Toruń dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Szczecin Toruń

Miasto wyjazdu
Szczecin
Polska
Miasto docelowe
Toruń
Polska
Odległość
273 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, wspólne przejazdy oraz autobus
Wyszukaj bilety z Szczecin do Toruń
Szukaj noclegów w Toruń
Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Toruń z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Szczecin do Toruń z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Szczecin - Toruń, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak PKP Intercity, Blablacar lub FlixBus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Szczecin a Toruń!

Porównanie środków transportu między Szczecin a Toruń

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Szczecin do Toruń?
Komfort Pociągi między Szczecin a Toruń oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Prędkość Pociągi z Szczecin do Toruń są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Szczecin-Toruń jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Koszt Bilety na pociąg Szczecin Toruń mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Szczecin Toruń mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Szczecin do Toruń?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Szczecin - Toruń, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Szczecin do Toruń są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Toruń (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Szczecin - Toruń są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Szczecin-Toruń mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Szczecin do Toruń pokonują dystans 273 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Toruń.
Zalety i wady carpoolingu z Szczecin do Toruń?
Przyjazność Carpooling z Szczecin do Toruń jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Elastyczny Carpooling z Szczecin do Toruń jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Ekonomiczne Carpooling z Szczecin do Toruń jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Niezawodność Podczas podróży do Szczecin i Toruń powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Szczecin do Toruń może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.

Skąd wyruszyć w Szczecin? Gdzie mogę dojechać w Toruń?

Dworce autobusowe w Szczecin

Szczecin station
Mapa

Stacje odlotów w Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin Dąbie
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Toruń

Torun
Mapa
Toruń
Mapa

Stacje przylotów w Toruń

Toruń Główny
Mapa
Toruń Miasto
Mapa
Toruń Wschodni
Mapa
Wyszukaj bilety z Szczecin do Toruń
Szukaj noclegów w Toruń

3 rady jak taniej podróżować między Szczecin a Toruń

Zdecydowałeś się na podróż z Szczecin do Toruń i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub wspólne przejazdy, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Szczecin do Toruń.

  • 1. Porównaj ceny
    Korzystanie z serwisu Vivanoda to świetny sposób na znalezienie najlepszych cen na podróż z Szczecin do Toruń. Dzięki temu możesz porównać ceny biletów od różnych przewoźników w jednym wyszukiwaniu i znaleźć najlepszą cenę za swój pobyt w Toruń.
  • 2. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Szczecin-Toruń są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Toruń poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Szczecin-Toruń są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Toruń w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Szczecin-Toruń. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Toruń.

Autobus Szczecin Toruń

Autobusy między Szczecin a Toruń zazwyczaj oferują pasażerom toalety na pokładzie, ale zawsze warto sprawdzić to u przewoźnika przed podróżą. W każdym przypadku zapewnione są przerwy na stacjach obsługi przy autostradach.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Szczecin-Toruń zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Szczecin do Toruń na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Szczecin-Toruń wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Częstotliwość odjazdów do Szczecin z Toruń różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Toruń, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Szczecin-Toruń, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Większość przewoźników pozwala pasażerom na spożywanie posiłków i napojów w autobusach Szczecin-Toruń, a niektórzy oferują nawet serwis przekąskowy, w którym możesz kupić napój lub kanapkę. Zaleca się jednak, aby przed podróżą sprawdzić zasady obowiązujące w poszczególnych firmach.

Przedsiębiorstwa autobusowe Szczecin Toruń

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Szczecin Toruń

Pociągi Szczecin Toruń

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Szczecin do Toruń z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Bilety kolejowe z Szczecin do Toruń można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Szczecin do Toruń, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Szczecin a Toruń.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Szczecin a Toruń, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Pociągi między Szczecin a Toruń są wyposażone w gniazdka elektryczne i bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla pasażerów. Gniazdka elektryczne są dostępne w większości wagonów, natomiast połączenie Wi-Fi może być niestabilne w niektórych miejscach.

W pociągach na trasie Szczecin - Toruń można zamówić przekąski, napoje i gorące posiłki w wagonach barowych lub za pośrednictwem mobilnego serwisu.

Firmy kolejowe z Szczecin do Toruń

PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Szczecin do Toruń

Carpool Szczecin Toruń

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Szczecin a Toruń, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Carpooling jest powszechnie uważany za bezpieczną opcję podróżowania między Szczecin a Toruń. Ważne jest jednak, aby przed rezerwacją przejazdu sprawdzić opinie i oceny kierowców. Zaleca się również, aby udostępniać swoje dane osobowe tylko osobom, którym ufasz.

Carpooling jest uważany za opcję bardziej przyjazną środowisku niż inne środki transportu, ponieważ zmniejsza emisję CO2 poprzez ograniczenie liczby samochodów na drogach. Zależy to jednak od liczby osób korzystających z tego samego pojazdu oraz zużycia paliwa przez pojazd.

Czas trwania podróży z Szczecin do Toruń zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w pojeździe kierowcy często mają ograniczenia dotyczące dużego bagażu. Dlatego zaleca się, aby przed podróżą do Szczecin i Toruń skontaktować się z kierowcą w celu omówienia tych kwestii.

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Szczecin do Toruń zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Platforma carpoolingowa Szczecin Toruń

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Szczecin Toruń

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu