Podróżuj z Katowice do Gdańsk

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Gdańsk w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Gdańsk w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Gdańsk
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Gdańsk

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans455 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Katowice do Gdańsk ?

Planujesz podróż z Katowice do Gdańsk i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Katowice Gdańsk? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Gdańsk, Musisz tylko podać datę wyjazdu do Gdańsk pozwól Vivanoda szukać ciebie. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Katowice - Gdańsk oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy OLT Express, LEO Express, LOT Polish Airlines, Blablacar, Ryanair lub ÖBB do osiągnięcia Gdańsk,

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Gdańsk?

Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Katowice-Warszawa Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
LOT Polish Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW) i z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Gdańsk (przybycie na lotnisko w Rebiechowo GDN)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Gdańsk (obsługujący lotnisko w Rebiechowo GDN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Katowice-Gdańsk (456 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Gdańsk ( Polska)

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Gdańsk

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Katowice do Gdańsk

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Katowice-Gdańsk przejazdy samochodem z innymi. Pomaga to zmniejszyć koszty podróży zarówno kierowcy, jak i pasażera, a także zmniejsza wpływ na środowisko.

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Katowice-Gdańsk jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Gdańsk!

Katowice do Gdańsk autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Katowice do Gdańsk, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Katowice i Gdańsk i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Gdańsk,

 • Jeśli czas trwania podróży Katowice i Gdańsk autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Katowice Gdańsk są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Gdańsk wczesnym rankiem.
 • Bardzo niskie ceny! NaKatowice Gdańsk linia, taryfy przewoźnika są często bezkonkurencyjne w porównaniu do innych środków transportu: przejazdy samochodem lub pociągiem.
 • Latem zapomnij o fali upałów dzięki klimatyzacji prawie we wszystkich Katowice Gdańsk autokary są wyposażone w.

Z których firm autokarowych podróżować Katowice i Gdańsk?

Podróż autokarem Katowice Gdańsk obsługuje tylko jedna firma autobusowa: LEO Express.

LEO Express Katowice Gdańsk

Przystanki autobusowe Katowice

Musisz dotrzeć do swojego Katowice zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Ogólnie miejsce docelowe „Gdańsk”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy LEO Express, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Katowice

Przyjazdy dworców autobusowych w Gdańsk

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Gdańsk, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Gdańsk

Tanie loty z Katowice do Gdańsk

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Gdańsk, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Katowice Gdańsk lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. W większości przypadków jest to zasada zarządzania plonem numer jeden: najtańsze ceny są dostępne na długo przed wylotem (dotyczy to klientów rekreacyjnych, którzy są przyzwyczajeni do wcześniejszej rezerwacji).
 • Wolę latać do Gdańsk w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Ceny różnią się w czasie, w zależności od wielu czynników, w tym daty i godziny podróży. Lepiej więc, aby zarezerwować wycieczkę na 2- lub 3-dniową elastyczność.

Które linie lotnicze latają Katowice do Gdańsk ?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: OLT Express.
OLT Express Katowice Gdańsk

Lotnisko odlotu w Katowice

 • KTW Pyrzowice

Lotnisko docelowe w Gdańsk

 • GDN Rebiechowo

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)