Podróżuj z Katowice do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Kraków w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Katowice do Kraków w samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Katowice
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Kraków

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans70 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Katowice do Kraków ?

Planujesz podróż z Katowice do Kraków i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Katowice Kraków? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy i carpooling dostać się do Kraków, Wpisz datę podróży do Kraków i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Katowice - Kraków oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Katowice, będziesz podróżować z Blablacar, FlixBus lub LEO Express przez autobusy lub carpooling,

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Kraków

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

Carpool z Katowice do Kraków

W ostatnich latach praktyka udostępniania samochodów znacznie się rozwinęła, więc możesz mieć szansę na znalezienie Katowice-Kraków jazda. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Katowice-Kraków jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Kraków!

Katowice do Kraków autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Katowice do Kraków, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Można się zastanawiać, czy warto podróżować autobusem między Katowice i Kraków i jakie mogą być zalety tego środka transportu. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Kraków,

  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 70 km z podróży.
  • Będziesz podróżować z Katowice do Krakóww nowoczesnym i wygodnym autobusie. Rozkładane fotele z większą przestrzenią na nogi i toaletami zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się czasem na pokładzie.
  • Są to zawodowi kierowcy, którzy Cię do niego doprowadzą Kraków bezpiecznie i pewnie.

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Katowice Kraków ?

Trasa autokaru Katowice Kraków obsługiwany jest bez zmian przez firmy autobusowe LEO Express i FlixBus.

LEO Express Katowice KrakówFlixBus Katowice Kraków

Odjazdy dworców autobusowych w Katowice

Musisz dotrzeć do swojego Katowice zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Kraków„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy FlixBus lub LEO Express, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

  • Katowice

Przyjazdy dworców autobusowych w Kraków

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Kraków, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

  • Krakow

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)