Podróżuj z Rzeszów do Kraków

Zorganizuj swoją podróż z Rzeszów do Kraków w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Rzeszów do Kraków w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Rzeszów
Kraków
/
  • Uzyskaj stawki
2
Rzeszów
Katowice
Kraków
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Rzeszów Kraków

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans147 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Rzeszów do Kraków ?

Wybrałeś Kraków jako miejsce na następne wakacje lub weekend, ale nie wiesz, jak się tam dostać Rzeszów i jak znaleźć najlepsze Rzeszów do Kraków oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Wpisz daty podróży do Kraków wtedy Vivanoda zrobi resztę. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z loty, carpooling i autobusy FlixBus, LEO Express, Blablacar lub OLT Express do osiągnięcia Kraków,

Którzy przewoźnicy podróżują między Rzeszów a Kraków?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Rzeszów-Kraków (147 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Krakow ( Polska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Rzeszów (serwis na dworzec autobusowy Rzeszow w 0.5 km od centrum) i miasta Kraków gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Krakow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Linie lotnicze
OLT Express wykonuje lot z lotniska Jasionka RZE znajduje się w 8.6 km centrum miasta Rzeszów do Katowice (przybycie na lotnisko w Pyrzowice KTW)

Wszystkie rodzaje transportu Rzeszów Kraków

Na wycieczkę Rzeszów (Polska) do Kraków (Polska) z odległości 147 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Rzeszów-Kraków co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Rzeszów, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKrakow (0.5 km z Kraków, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyRzeszow (od 0.5 km Rzeszów) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kraków,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Rzeszów-Kraków,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Kraków od Rzeszów, Możesz wziąć lotRzeszów-Katowice następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Rzeszów i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Jasionka RZE 8.6 km, za odprawę bagażu na lot do Katowice (lotnisko w Pyrzowice, Kod IATA: KTW) obsługiwany przez OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)