Podróżuj z Kraków do Birmingham

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Birmingham w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Kraków do Birmingham w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Birmingham
 • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Katowice
Birmingham
/
 • Uzyskaj stawki
3
Kraków
Manchester
Birmingham
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Kraków
Londyn
Birmingham
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Kraków
Berlin
Birmingham
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Birmingham

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1537 km
Linia bezpośredniaNie

Jak przejść od Kraków do Birmingham?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Kraków Birmingham, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Birminghamklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Kraków i Birmingham na mapie oraz na trasie Kraków Birmingham i różne punkty korespondencji (Stacja Birmingham International, Stacja Birmingham New Street, Stacja University, Dworzec autobusowy Birmingham, Dworzec autobusowy Birmingham Airport, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Birmingham

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Birmingham

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Birmingham (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1537 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Birmingham od Kraków ale możliwe jest, aby podróż odbyła się tylko samolotem podczas lotów Kraków-Berlin i Berlin-Birmingham
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Berlin (lotnisko w Tegel, Kod IATA: TXL) obsługiwany przez Air Berlin.Z Berlin, weź inny samolot z FlyBE lub Germanwings, który cię zawiezie Birmingham International (Birmingham, Zjednoczone Królestwo).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Birminghambez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Birmingham i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Virgin Trains, CrossCountry, London Midland lub Chiltern Railways do Birmingham opuścić stację kolejową London Euston do Londyn, Przyjazd doBirmingham będzie na stacji Birmingham International (13 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Kraków Birmingham tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Kraków-Berlin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub IC Bus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Kraków-Katowice może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Birmingham?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Katowice (70 km)
Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Londyn (przybycie na lotnisko w Stansted STN)
Easyjet zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
Jet2.com obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
FlyBE zapewnia łącze lotnicze z lotniska Tegel TXL (znajduje się na 9 km od środka Berlin, Niemcy) do Birmingham (obsługujący lotnisko w Birmingham International BHX)
Germanwings wykonuje lot z lotniska Tegel TXL znajduje się w 9 km centrum miasta Berlin do Birmingham (przybycie na lotnisko w Birmingham International BHX)
Air Berlin zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Berlin (obsługujący lotnisko w Tegel TXL)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Gatwick Airport do Londyn i to z Birmingham (Anglia Zjednoczone Królestwo)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firma autobusowa IC Bus obraca się z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Sieć LEO Express obejmuje linię autobusową między miastem Kraków (serwis na dworzec autobusowy Krakow w 0.5 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Manchester do Manchester i to z Birmingham (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy kolejowe
Virgin Trains oferuje linię Londyn-Birmingham Pociąg z dworca kolejowego London Euston (3.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Birmingham International w dniu przyjazdu (13 km od centrum)
CrossCountry obsługuje linię z Londyn do Birmingham z odjeżdżającym pociągiem Stansted Airport dostać się do stacji kolejowej Birmingham New Street (Anglia Zjednoczone Królestwo)
London Midland tworzy połączenie kolejowe Londyn-Birmingham Pociąg z dworca kolejowego London Euston (3.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Birmingham International w dniu przyjazdu (13 km od centrum)
Chiltern Railways oferuje linię z Londyn do Birmingham z odjeżdżającym pociągiem London Marylebone dostać się do stacji kolejowej Birmingham Moor Street (Anglia Zjednoczone Królestwo)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)