Podróżuj z Edynburg do Manchester

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Manchester w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Edynburg do Manchester w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Edynburg
Manchester
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Manchester

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans281 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Edynburg do Manchester ?

Manchester jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Edynburg do Manchester oferty transportu? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za loty, pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Manchester z Edynburg Wpisz daty podróży do Manchester wtedy Vivanoda zrobi resztę. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Edynburg - Manchester oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Edynburg, będziesz podróżować z First TransPennine Express, National Express, MegaBus, Blablacar, Northern Rail, FlyBE lub Virgin Trains przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Manchester

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Carpool z Edynburg do Manchester

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Edynburg-Manchester przejazdy samochodem z innymi. Zamiast jechać samemu samochodem z Edynburg do Manchester, pozwala kierowcom dzielić koszty podróży z innymi pasażerami.

Kiedy masz zamiar zarezerwować Edynburg-Manchester jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Aby uniknąć czatów pieniężnych z kierowcami, płacisz za przejazd online.

Edynburg do Manchester autobus

Jeśli szukasz połączenia autobusowego z Edynburg do Manchester, masz szczęście, ponieważ faktycznie istnieje usługa bezpośrednia.

Nadal możesz mieć wątpliwości Manchester autobusem. Aby zachęcić Cię do autobusu Manchester, oto kilka argumentów, które cię przekonają.

 • Trenerzy obsługujący Edynburg Manchester Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 281 km z podróży.
 • Flota autokarów MegaBus lub National Express jest nowa, a zatem bardziej ekologiczna niż carpooling. Od czasuEdynburg Manchester droga była już budowana od dawna, autobusy nie wymagają dodatkowej infrastruktury, która zniekształca krajobraz.

Przystanki autobusowe Edynburg

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Edynburg od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Manchester„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Edinburgh

Przyjazdy dworców autobusowych w Manchester

Po przybyciu autobusu Manchester, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

 • Manchester

Firmy autokarowe w Internecie Edynburg Manchester wycieczka

MegaBus i National Express to firmy autokarowe obsługujące linię autobusową Edynburg Manchester z bezpośrednią obsługą.

MegaBus Edynburg ManchesterNational Express Edynburg Manchester

pociąg Edynburg do Manchester

Edynburg Manchester firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: First TransPennine Express.
First TransPennine Express Edynburg Manchester

Pociąg międzymiastowy Edynburg Manchester

Stacja kolejowa jest piękna Edynburg i Manchester są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Edynburg do Manchester?

Rzeczywiście miasta Manchester i Edynburg są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Zachowaj ostrożność, ponieważ może to zależeć od daty podróży do Manchester i może być mniej bezpośrednich pociągów z Edynburg w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Edynburg-Manchester bilet kolejowy na Vivanoda.

Dworce kolejowe z Edynburg

 • Edinburgh Waverley

Dworce kolejowe w Manchester

 • Manchester Piccadilly

Tanie loty z Edynburg do Manchester

Tanie loty do Manchester czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Edynburg Manchester lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.
 • Latanie jest często tańsze Edynburg-Manchester trasa na połączonych połączeniach.

Lotnisko odlotu w Edynburg

 • EDI Edinburgh

Lotnisko docelowe w Manchester

 • MAN Manchester International

Które linie lotnicze latają Edynburg do Manchester ?

Ten lot jest zaplanowany tylko przez jedną linię lotniczą: FlyBE.
FlyBE Edynburg Manchester

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Manchester?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy MegaBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Manchester (Anglia Zjednoczone Królestwo)
National Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Edynburg (serwis na dworzec autobusowy Edinburgh w 18 km od centrum) i miasta Manchester gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Manchester znajduje się około 0.3 km od centrum.
Firmy kolejowe
Virgin Trains oferuje linię Edynburg-Preston Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Preston w dniu przyjazdu (0.3 km od centrum)
First TransPennine Express obsługuje linię z Edynburg do Manchester z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej Manchester Piccadilly (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Northern Rail tworzy połączenie kolejowe Preston-Manchester Pociąg z dworca kolejowego Preston (0.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Manchester Piccadilly w dniu przyjazdu (0.5 km od centrum)
Linie lotnicze
FlyBE wykonuje lot z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Manchester (282 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)