Podróżuj z Edynburg do Plymouth

Zorganizuj swoją podróż z Edynburg do Plymouth w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Edynburg do Plymouth w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Edynburg
Plymouth
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Edynburg
Exeter
Plymouth
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Edynburg
Carlisle
Plymouth
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Edynburg Plymouth

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans622 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Edynburg do Plymouth ?

Planujesz podróż z Edynburg do Plymouth i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Edynburg Plymouth? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Dzięki multimodalnej wyszukiwarce Vivanoda znajdziesz na tej samej stronie wszystkie ceny biletów autobusy, carpooling, pociągi i loty dostać się do Plymouth, Wpisz datę podróży do Plymouth i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy National Express, CrossCountry, First Great Western, FlyBE, MegaBus, Virgin Trains, Blablacar lub First TransPennine Express do osiągnięcia Plymouth,

Którzy przewoźnicy podróżują między Edynburg a Plymouth?

Firmy kolejowe
CrossCountry oferuje linię Edynburg-Plymouth Pociąg z dworca kolejowego Edinburgh Waverley (0.2 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Plymouth w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
First TransPennine Express obsługuje linię z Edynburg do Carlisle z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej Carlisle (Anglia Zjednoczone Królestwo)
First Great Western tworzy połączenie kolejowe Exeter-Plymouth Pociąg z dworca kolejowego St James Park (Devon) (1.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Plymouth w dniu przyjazdu (1.1 km od centrum)
Virgin Trains oferuje linię z Edynburg do Carlisle z odjeżdżającym pociągiem Edinburgh Waverley dostać się do stacji kolejowej Carlisle (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Edynburg-Plymouth (623 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Edinburgh do Edynburg i to z Plymouth (Anglia Zjednoczone Królestwo)
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Exeter (serwis na dworzec autobusowy Exeter w 0.7 km od centrum) i miasta Plymouth gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Plymouth znajduje się około 1.4 km od centrum.
Linie lotnicze
FlyBE wykonuje lot z lotniska Edinburgh EDI znajduje się w 12 km centrum miasta Edynburg do Exeter (przybycie na lotnisko w Exeter EXT)

Wszystkie rodzaje transportu Edynburg Plymouth

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Edynburg do Plymouth autobus

Istnieje bezpośrednie połączenie autokarem międzymiastowym między Edynburg i Plymouth,

Z których firm autokarowych podróżować Edynburg i Plymouth?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa National Express Edynburg Plymouth,

National Express Edynburg Plymouth

Jadąc autobusem z Edynburg do Plymouth może nie być dla ciebie tak oczywiste. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Plymouth,

 • Latem zapomnij o fali upałów dzięki klimatyzacji prawie we wszystkich Edynburg Plymouth autokary są wyposażone w.
 • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 622 km z podróży.
 • Jeśli czas trwania podróży Edynburg i Plymouth autokar może wydawać się trochę długi, nocne autobusy Edynburg Plymouth są rozwiązaniem na nie marnowanie czasu i dotarcie do celu Plymouth wczesnym rankiem.

Przystanki autobusowe Edynburg

Musisz dotrzeć do swojego Edynburg zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Nazwa miejsca docelowego „Plymouth„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Następnie wystarczy zweryfikować bilet u kierowcy National Express, złożyć bagaż w bagażniku i znaleźć miejsce.

 • Edinburgh

Przystanki autobusowe po przyjeździe do Plymouth

Gdy tylko autobus zatrzyma się na Plymouth, upewnij się, że nic nie zostawiasz na swoim miejscu lub zapomniałeś bagażu rejestrowanego.

 • Plymouth

Carpool z Edynburg do Plymouth

Carpooling różni się od innych środków transportu ze względu na nieokreślony rozkład jazdy. Oznacza to, że kiedy szukasz Edynburg-Plymouth jeździsz, bardziej prawdopodobne jest, że je znajdziesz, jeśli będziesz szukać tylko trzy dni wcześniej (a nie dwa miesiące). Dobra opcja na pobyt w ostatniej chwili Plymouth!

pociąg Edynburg do Plymouth

Dworce kolejowe z Edynburg

 • Edinburgh Waverley

Przybycie stacji kolejowych w Plymouth

 • Plymouth

Edynburg Plymouth firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: CrossCountry.
CrossCountry Edynburg Plymouth

Pociąg międzymiastowy Edynburg Plymouth

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Edynburg-Plymouth trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Czy istnieje bezpośredni pociąg dla Edynburg-Plymouth droga?

Tak, można przejść z Edynburg do Plymouth pociągiem bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Rozkład jazdy może się różnić w ciągu tygodnia, a bezpośrednie pociągi mogą kursować tylko w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Edynburg-Plymouth bilet kolejowy na Vivanoda.

Tanie loty z Edynburg do Plymouth

Które linie lotnicze latają między Edynburg i Plymouth ?

Miasta Edynburg i Plymouth nie są związane z lotem bezpośrednim, ale FlyBE to linia lotnicza, do której możesz się udać Plymouth,
FlyBE Edynburg Plymouth

Lotnisko odlotu w Edynburg

 • EDI Edinburgh

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)