Podróżuj z Girona do Saint-Etienne

Zorganizuj swoją podróż z Girona do Saint-Etienne w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Girona do Saint-Etienne w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Girona
Saint-Etienne
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Girona Saint-Etienne

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans404 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Girona do Saint-Etienne ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Girona do Saint-Etienne? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Saint-Etienne z Girona Musisz tylko podać datę wyjazdu do Saint-Etienne pozwól Vivanoda szukać ciebie. Do wyboru są opcje sortowania i filtry, aby zawęzić wyszukiwanie.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, carpooling i autobusy SNCF, OUIBUS, ALSA, FlixBus, Eurolines lub Blablacar do osiągnięcia Saint-Etienne,

Którzy przewoźnicy podróżują między Girona a Saint-Etienne?

Firmy kolejowe
SNCF oferuje linie Girona-Lyon Pociąg TGV z dworca kolejowego Girona (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Lyon-Part-Dieu w dniu przyjazdu (2.1 km od centrum) i z Lyon do Saint-Etienne z odjeżdżającym pociągiem TER Lyon-Part-Dieu dostać się do stacji kolejowej St-Étienne-Bellevue (Rhône-Alpes Francja)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Lyon Part-Dieu - Gare routière Villette do Lyon i to z Saint Etienne (Rhône-Alpes Francja)
Eurolines to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Girona (serwis na dworzec autobusowy Girona w 0.6 km od centrum) i miasta Saint-Etienne gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Saint Etienne znajduje się około 1 km od centrum.
Firma autobusowa ALSA obraca się z dworca autobusowego Lyon do Lyon i to z Saint Etienne (Rhône-Alpes Francja)
Sieć OUIBUS obejmuje linie autobusowe między miastem Girona (serwis na dworzec autobusowy Girona w 0.6 km od centrum) i miasta Lyon gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Lyon znajduje się około 2.1 km od centrum. i z dworca autobusowego Lyon Aéroport do Lyon i to z Saint-Étienne (Rhône-Alpes Francja)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Girona-Saint-Etienne (405 km)

Wszystkie rodzaje transportu Girona Saint-Etienne

Na wycieczkę Girona (Hiszpania) do Saint-Etienne (Rhône-Alpes, Francja) z odległości 404 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Girona-Saint-Etienne co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu Eurolines pod adresem Girona, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowySaint Etienne (1 km z Saint-Etienne, Francja). Proszę iść na dworzec autobusowyGirona (od 0.6 km Girona) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Saint-Etienne,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Girona-Saint-Etienne,
Nie można przejść bezpośrednio z Girona do Saint-Etienne pociągiem bez zmian, ale pociągi kursują po liniach Girona-Lyon i Lyon-Saint-Etienne pozwalając na całą podróż tylko pociągiem.
Trenuje TGV SNCF do Lyon opuścić stację kolejową Girona do Girona, Przyjazd doLyon będzie na stacji Lyon-Part-Dieu (2.1 km od środka).Konieczna jest korespondencja lub zmiana Lyon gdzie odjeżdża pociąg TER lub TGV obsługiwany przez SNCF Saint-Etienne,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)