Jak dojechać do Jonkoping

Planujesz podróż do Jonkoping? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Jonkoping, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Jonkoping

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Jonkoping. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Jonkoping i podziwiać zabytki.

Autobusem do Jonkoping

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Jonkoping. Z drugiej strony podróż autobusem do Jonkoping jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Jonkoping

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Jonkoping. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Jonkoping. Ceny lotów do Jonkoping są również często atrakcyjne.

Transport do Jonkoping w liczbach

Kraj
Szwecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Jonkoping
9
Liczba stacji lub lotnisk w Jonkoping
1 lotnisk
2 dworców autobusowych
1 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Jonkoping
Szukaj zakwaterowania w Jonkoping
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Jonkoping z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Jonkoping z Vivanoda?

Planując podróż do Jonkoping, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Jonkoping. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Jonkoping, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Jonkoping pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Jonkoping. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Jonkoping

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Jonkoping ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Jonkoping, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Jonkoping.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Sztokholm, Linkoping, Norrkoping, Göteborg, Uppsala lub Kopenhaga czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Jonkoping. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Jonkoping. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Jonkoping.

Wyszukaj i znajdź bilety do Jonkoping
Szukaj zakwaterowania w Jonkoping

Podróż do Jonkoping pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Jonkoping?

Stacja Jönköping Centralstation jest jedyną stacją obsługującą Jonkoping.

Jönköping Centralstation
Stacja położona 0.4 km od centrum Jonkoping
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Jonkoping

Podróż do Jonkoping autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Jonkoping

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Jonkoping, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj ceny autobusów do Jonkoping
Dzięki Vivanoda możesz przeglądać, filtrować i wybierać wszystkie oferty Eurolines, FlixBus, Swebus, VY Buss - NettBuss oraz Bus4You w ramach jednego wyszukiwania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Sztokholm, Linkoping, Norrkoping, Göteborg, Uppsala lub Kopenhaga, ułatwi Ci to znalezienie tych, które najlepiej spełniają Twoje kryteria pod względem ceny, czasu i długości.
Elastyczność w zakresie terminów: atut dla Twojej podróży autobusem do Jonkoping
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Jonkoping, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w Bus4You, VY Buss - NettBuss, Swebus, FlixBus oraz Eurolines, szczególnie unikając okresów szczytu.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Jonkoping do ostatniej chwili
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Jonkoping, na przykład z Sztokholm, Linkoping, Norrkoping, Göteborg, Uppsala lub Kopenhaga, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (Eurolines, FlixBus oraz Swebus). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Jonkoping?

Oto lista 2 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Jonkoping.

Jonkoping
Dworzec autobusowy 3.0 km od Jonkoping
Mapa
Jönköping Centralstation
Dworzec autobusowy 0.4 km od Jonkoping
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Jonkoping

Leć do Jonkoping

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Jonkoping

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Jonkoping w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Najlepiej jest lecieć do Jonkoping we wtorek lub środę.
Unikaj podróżowania do Jonkoping w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Jonkoping są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Linie lotnicze takie jak Avies, bmi Regional oraz Ryanair regularnie oferują ciekawe promocje na portalach społecznościowych lub w innych środkach komunikacji.
Porównaj ceny lotów do Vivanoda
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Jonkoping i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Ryanair, bmi Regional oraz Avies.

Gdzie są lotniska w Jonkoping?

Aby dostać się do Jonkoping samolotem, przylatuj na lotnisko Axamo.

Axamo
Lotnisko znajduje się 6.2 km od Jonkoping
Mapa
Znajdź loty do Jonkoping
None
None
None
None