Jak dojechać do Kalmar

Planujesz podróż do Kalmar? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Kalmar, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Kalmar

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Kalmar. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Kalmar i podziwiać zabytki.

Autobusem do Kalmar

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Kalmar. Z drugiej strony podróż autobusem do Kalmar jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Kalmar

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Kalmar. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Kalmar. Ceny lotów do Kalmar są również często atrakcyjne.

Transport do Kalmar w liczbach

Kraj
Szwecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Kalmar
6
Liczba stacji lub lotnisk w Kalmar
1 lotnisk
1 dworców
1 dworców autobusowych
Wyszukaj i znajdź bilety do Kalmar
Szukaj zakwaterowania w Kalmar
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Kalmar z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Kalmar z Vivanoda?

Planując podróż do Kalmar, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Kalmar. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Kalmar, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Kalmar pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Kalmar. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Kalmar

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Kalmar ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Kalmar, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Kalmar.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Göteborg, Sztokholm, Berlin, Girona, Alvesta lub Karlskrona czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Kalmar. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Kalmar. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Kalmar.

Wyszukaj i znajdź bilety do Kalmar
Szukaj zakwaterowania w Kalmar

Podróż do Kalmar pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Kalmar?

Stacja Kalmar Centralstation jest jedyną stacją obsługującą Kalmar.

Kalmar Centralstation
Stacja położona 0.2 km od centrum Kalmar
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Kalmar

Podróż do Kalmar autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Kalmar

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Kalmar, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zwróć uwagę na promocje Swebus
Swebus regularnie oferują specjalne oferty i zniżki, które mogą być dobrą okazją do zmniejszenia budżetu na podróż do Kalmar.
Podróż do Kalmar z elastycznymi datami
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Kalmar, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w Swebus, szczególnie unikając okresów szczytu.
Porównaj ceny autobusów do Kalmar
Dzięki Vivanoda możesz przeglądać, filtrować i wybierać wszystkie oferty Swebus w ramach jednego wyszukiwania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Göteborg, Sztokholm, Berlin, Girona, Alvesta lub Karlskrona, ułatwi Ci to znalezienie tych, które najlepiej spełniają Twoje kryteria pod względem ceny, czasu i długości.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Kalmar?

Jest tylko jeden dworzec autobusowy (lub przystanek autobusowy), z którego możesz dojechać do Kalmar.

Kalmar Centralstation
Dworzec autobusowy 0.2 km od Kalmar
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Kalmar

Leć do Kalmar

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Kalmar

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Kalmar w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Preferuj podróżowanie tanimi liniami lotniczymi
Tanie linie lotnicze do Kalmar z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na locie. Jednak wszystkie usługi na pokładzie często nie są darmowe.
Wybierz określone dni na wylot
Unikaj podróżowania do Kalmar w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Kalmar są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Jeśli rezerwujesz lot do Kalmar z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, często uzyskujesz najlepsze ceny
Im dłużej zwlekasz z rezerwacją lotu do Kalmar, tym wyższe mogą być ceny. Dlatego najlepiej jest zaplanować swój pobyt w Kalmar z dużym wyprzedzeniem.

Gdzie są lotniska w Kalmar?

Aby dostać się do Kalmar samolotem, przylatuj na lotnisko Kalmar.

Kalmar
Lotnisko znajduje się 5.1 km od Kalmar
Mapa
Znajdź loty do Kalmar
None
None
None
None