Jak dojechać do Malmo

Planujesz podróż do Malmo? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Malmo, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Malmo

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Malmo. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Malmo i podziwiać zabytki.

Autobusem do Malmo

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Malmo. Z drugiej strony podróż autobusem do Malmo jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Malmo

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Malmo. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Malmo. Ceny lotów do Malmo są również często atrakcyjne.

Transport do Malmo w liczbach

Kraj
Szwecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Malmo
16
Liczba stacji lub lotnisk w Malmo
1 lotnisk
5 dworców autobusowych
4 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Malmo
Szukaj zakwaterowania w Malmo
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Malmo z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Malmo z Vivanoda?

Planując podróż do Malmo, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Malmo. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Malmo, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Malmo pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Malmo. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Malmo

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Malmo ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Malmo, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Malmo.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Katowice, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Kopenhaga lub Sztokholm czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Malmo. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Malmo. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Malmo.

Wyszukaj i znajdź bilety do Malmo
Szukaj zakwaterowania w Malmo

Podróż do Malmo pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Malmo?

Aby dojechać do Malmo pociągiem, wybierz jedną z 4 stacji, w tym Malmö Centralstation, Lockarp, Triangeln St. oraz Hyllie St. (Malmö Arena).

Malmö Centralstation
Stacja położona 0.7 km od centrum Malmo
Mapa
Lockarp
Stacja położona 6.7 km od centrum Malmo
Mapa
Triangeln St.
Stacja położona 1.0 km od centrum Malmo
Mapa
Hyllie St. (Malmö Arena)
Stacja położona 4.8 km od centrum Malmo
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Malmo

Podróż do Malmo autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Malmo

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Malmo, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Bądź elastyczny w kwestii daty swojej podróży do Malmo
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Malmo, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w Bus4You, VY Buss - NettBuss, Swebus, FlixBus oraz Eurolines, szczególnie unikając okresów szczytu.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Malmo
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Malmo, na przykład z Kopenhaga, Sztokholm, Lund, Göteborg, Uppsala lub Linkoping, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (Eurolines, FlixBus oraz Swebus). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Zwróć uwagę na promocje Eurolines, FlixBus oraz Swebus
Przez cały rok przewoźnicy autobusowi Bus4You, VY Buss - NettBuss, Swebus, FlixBus oraz Eurolines organizują akcje z promocyjnymi cenami (konkursy, otwarcie linii...) na przejazdy z Kopenhaga, Sztokholm, Lund, Göteborg, Uppsala lub Linkoping lub interesujące zniżki (dla studentów, seniorów...).

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Malmo?

Oto lista 5 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Malmo.

Malmo
Dworzec autobusowy 0.2 km od Malmo
Mapa
Malmö Triangeln station
Dworzec autobusowy 1.1 km od Malmo
Mapa
Malmö Svävarterminalen
Dworzec autobusowy 1.1 km od Malmo
Mapa
Malmö Shell Holma
Dworzec autobusowy 3.2 km od Malmo
Mapa
Malmö
Dworzec autobusowy 0.5 km od Malmo
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Malmo

Leć do Malmo

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Malmo

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Malmo w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Bilet lotniczy do Malmo jest droższy w ostatniej chwili
Im dłużej zwlekasz z rezerwacją lotu do Malmo, tym wyższe mogą być ceny. Dlatego najlepiej jest zaplanować swój pobyt w Malmo z dużym wyprzedzeniem.
Wybierz określone dni na wylot
Unikaj podróżowania do Malmo w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Malmo są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Malmo i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Air Lituanica, Wizzair, SAS - Scandinavian Airlines, Ryanair oraz Norwegian Air Shuttle.

Gdzie są lotniska w Malmo?

Aby dostać się do Malmo samolotem, przylatuj na lotnisko Sturup.

Sturup
Lotnisko znajduje się 24.0 km od Malmo
Mapa
Znajdź loty do Malmo
None
None
None
None