Jak dojechać do Uppsala

Planujesz podróż do Uppsala? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Uppsala, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg oraz autobus.

Pociągiem do Uppsala

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Uppsala. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Uppsala i podziwiać zabytki.

Autobusem do Uppsala

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Uppsala. Z drugiej strony podróż autobusem do Uppsala jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Transport do Uppsala w liczbach

Kraj
Szwecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Uppsala
6
Liczba stacji lub lotnisk w Uppsala
1 dworców
5 dworców autobusowych
Wyszukaj i znajdź bilety do Uppsala
Szukaj zakwaterowania w Uppsala
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Uppsala z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Uppsala z Vivanoda?

Planując podróż do Uppsala, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg lub autobus, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Uppsala. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Uppsala, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Uppsala pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg oraz autobus dostępne na podróż do Uppsala. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Uppsala

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Uppsala ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg lub autobus. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Uppsala, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Uppsala.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Göteborg, Sztokholm, Linkoping, Norrkoping, Malmo lub Södertälje czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Uppsala. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Uppsala. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Uppsala.

Wyszukaj i znajdź bilety do Uppsala
Szukaj zakwaterowania w Uppsala

Podróż do Uppsala pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Uppsala?

Stacja Uppsala Centralstation jest jedyną stacją obsługującą Uppsala.

Uppsala Centralstation
Stacja położona 0.1 km od centrum Uppsala
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Uppsala

Podróż do Uppsala autobusem

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Uppsala?

Oto lista 5 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Uppsala.

Uppsala Business Park
Dworzec autobusowy 3.6 km od Uppsala
Mapa
Uppsala Stationsgatan
Dworzec autobusowy 0.2 km od Uppsala
Mapa
Uppsala Ekonomikum
Dworzec autobusowy 1.4 km od Uppsala
Mapa
Uppsala Studentstaden
Dworzec autobusowy 1.8 km od Uppsala
Mapa
Uppsala Flogsta väg 55
Dworzec autobusowy 3.3 km od Uppsala
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Uppsala
None
None
None
None