Podróżuj z Poprad do Kosice

Zorganizuj swoją podróż z Poprad do Kosice w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Poprad do Kosice w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Poprad
Kosice
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Poprad Kosice

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans79 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Poprad do Kosice?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Poprad Kosice, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Poprad Kosiceklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Poprad i Kosice na mapie oraz na trasie Poprad Kosice i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Košice, Stacja Košice, Dworzec autobusowy Poprad, Dworzec autobusowy Poprad-Tatry, Stacja Poprad-Tatry, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kosice

Którzy przewoźnicy podróżują między Poprad a Kosice?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poprad-Kosice (80 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Poprad-Tatry do Poprad i to z Košice ( Słowacja)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Poprad (serwis na dworzec autobusowy Poprad Aquacity w 0.5 km od centrum) i miasta Kosice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Košice znajduje się około 0.8 km od centrum.
Firmy kolejowe
LEO Express oferuje linię Poprad-Kosice Pociąg z dworca kolejowego Poprad-Tatry (0.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Košice w dniu przyjazdu (0.7 km od centrum)

Wszystkie rodzaje transportu Poprad Kosice

Na wycieczkę Poprad (Słowacja) do Kosice (Słowacja) z odległości 79 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Poprad-Kosice co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Poprad, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKošice (0.8 km z Kosice, Słowacja). Proszę iść na dworzec autobusowyPoprad-Tatry (od 0.7 km Poprad) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kosice,
Pociąg Poprad Kosice jest bezpośredni.
Trenuje LEO Express do Kosice opuścić stację kolejową Poprad-Tatry do Poprad, Przyjazd doKosice będzie na stacji Košice (0.7 km od środka).
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Poprad-Kosice,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)