Podróżuj z Warszawa do Alicante

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Alicante w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Alicante w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Alicante
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Barcelona
Alicante
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Alicante

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans2266 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Alicante?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Alicante, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Alicanteklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Alicante na mapie oraz na trasie Warszawa Alicante i różne punkty korespondencji (Lotnisko Alicante-Elche, Stacja Alacant-Terminal, Dworzec autobusowy Alicante, Lotnisko Frederic Chopin, Lotnisko Warsaw Modlin) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Alicante

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Alicante

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Alicante (Wspólnota Walencji, Hiszpania) z odległości 2266 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Alicante będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Alicante (lotnisko w Alicante-Elche, Kod IATA: ALC) obsługiwany przez Wizzair lub Ryanair.
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Alicantebez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBarcelona-Alicante i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Alaris lub Euromed Renfe do Alicante opuścić stację kolejową Barcelona-Sants do Barcelona, Przyjazd doAlicante będzie na stacji Alacant-Terminal (1.2 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Warszawa Alicante tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Barcelona-Alicante,
Wsiadasz do autobusu ALSA pod adresem Barcelona, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyAlicante (1.6 km z Alicante, Hiszpania). Proszę iść na dworzec autobusowyBarcelone Sants (od 0.4 km Barcelona) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Alicante,
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Barcelona-Alicante może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Alicante?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Norwegian Air Shuttle zapewnia obrót z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Barcelona (obsługujący lotnisko w Barcelona-El Prat BCN)
Vueling Airlines obsługuje loty z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Barcelona (przybycie na lotnisko w Barcelona-El Prat BCN) i z lotniska Barcelona-El Prat BCN (znajduje się na 13 km od środka Barcelona, Hiszpania) do Alicante (obsługujący lotnisko w Alicante-Elche ALC)
Wizzair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Alicante (przybycie na lotnisko w Alicante-Elche ALC)
Ryanair wykonuje lot z lotniska Warsaw Modlin WMI (znajduje się na 35 km od środka Warszawa, Polska) do Alicante (obsługujący lotnisko w Alicante-Elche ALC)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy ALSA zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Barcelone Sants do Barcelona i to z Alicante (Wspólnota Walencji Hiszpania)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Barcelona-Alicante (408 km)
Firmy kolejowe
Renfe oferuje linię Barcelona-Alicante Pociąg Alaris z dworca kolejowego Barcelona-Sants (2.7 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Alacant-Terminal w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)