Wiedeń
Podróżuj bezpośrednio do Sankt Polten pociąg, autobus, wspólne przejazdy
Sankt Polten
Zobacz ceny

Jak dostać się z Wiedeń do Sankt Polten?

Planujesz podróż do Wiedeń z Sankt Polten i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Wiedeń do Sankt Polten, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Wiedeń a Sankt Polten, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar lub FlixBus), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Wiedeń a Sankt Polten, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Wiedeń - Sankt Polten.

Podczas podróży z Wiedeń do Sankt Polten masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Wiedeń do Sankt Polten

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Wiedeń do Sankt Polten, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Wiedeń Sankt Polten pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Wiedeń Sankt Polten jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Wspólne przejazdy Wiedeń Sankt Polten

Wspólne przejazdy między Wiedeń a Sankt Polten to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Sankt Polten w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Wiedeń lub Sankt Polten może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Wiedeń do Sankt Polten dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Wiedeń Sankt Polten

Miasto wyjazdu
Wiedeń
Austria
Wiedeń
Miasto docelowe
Sankt Polten
Austria
Dolna Austria
Odległość
56 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie pociąg, autobus oraz wspólne przejazdy
Wyszukaj bilety z Wiedeń do Sankt Polten
Szukaj noclegów w Sankt Polten
Zaplanuj swoją podróż z Wiedeń do Sankt Polten z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Wiedeń do Sankt Polten z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Wiedeń - Sankt Polten, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar lub FlixBus, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Wiedeń a Sankt Polten!

Porównanie środków transportu między Wiedeń a Sankt Polten

Zalety i wady carpoolingu z Wiedeń do Sankt Polten?
Ekonomiczne Carpooling z Wiedeń do Sankt Polten jest często najbardziej ekonomicznym sposobem podróżowania.
Przyjazność Carpooling z Wiedeń do Sankt Polten jest często przyjemniejszy i bardziej przyjazny niż inne środki transportu, zwłaszcza jeśli dzielisz podróż z miłymi ludźmi.
Dostępność Znalezienie wolnych miejsc na przejażdżkę z Wiedeń do Sankt Polten może być trudne, zwłaszcza jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Większość wspólnych przejazdów jest dostępna dopiero na kilka dni lub tygodni przed wyjazdem.
Niezawodność Podczas podróży do Wiedeń i Sankt Polten powinieneś polegać na punktualności i niezawodności kierowcy. Nie zawsze są oni na czas.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Wiedeń do Sankt Polten?
Prędkość Pociągi z Wiedeń do Sankt Polten są często znacznie szybsze niż autobusy czy samochody.
Dostępność Dworce kolejowe w Wiedeń i Sankt Polten znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Wiedeń Sankt Polten mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Wiedeń Sankt Polten mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Wiedeń do Sankt Polten?
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Wiedeń - Sankt Polten są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Wiedeń - Sankt Polten, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Komfort Autobusy relacji Wiedeń-Sankt Polten mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Wiedeń do Sankt Polten pokonują dystans 56 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Sankt Polten.

Skąd wyruszyć w Wiedeń? Gdzie mogę dojechać w Sankt Polten?

Dworce autobusowe w Wiedeń

Vienna Erdberg
Mapa

Stacje odlotów w Wiedeń

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa
Wien Hadersdorf
Mapa
Wien Penzing
Mapa
Wien Weidlingau
Mapa
Wien Wolf in der Au
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Sankt Polten

Sankt Pölten Mariazeller Str.
Mapa

Stacje przylotów w Sankt Polten

St. Pölten Hauptbahnhof
Mapa
Wyszukaj bilety z Wiedeń do Sankt Polten
Szukaj noclegów w Sankt Polten

Autobus Wiedeń Sankt Polten

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Wiedeń-Sankt Polten wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Częstotliwość odjazdów do Wiedeń z Sankt Polten różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Sankt Polten, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Wiedeń-Sankt Polten zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Wiedeń do Sankt Polten na Vivanoda.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Wiedeń-Sankt Polten. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Przedsiębiorstwa autobusowe Wiedeń Sankt Polten

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Wiedeń Sankt Polten

Pociągi Wiedeń Sankt Polten

Bilety kolejowe z Wiedeń do Sankt Polten można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Wiedeń do Sankt Polten. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Wiedeń a Sankt Polten, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Wiedeń do Sankt Polten z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Firmy kolejowe z Wiedeń do Sankt Polten

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Szukaj biletów na pociągi z Wiedeń do Sankt Polten

Carpool Wiedeń Sankt Polten

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Wiedeń do Sankt Polten zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Średni koszt przejazdu z Wiedeń do Sankt Polten zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Wiedeń do Sankt Polten, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Wiedeń a Sankt Polten, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Czas trwania podróży z Wiedeń do Sankt Polten zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Wiedeń Sankt Polten

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Wiedeń Sankt Polten

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu