Jak dojechać do Ateny

Planujesz podróż do Ateny? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Ateny, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg oraz loty.

Pociągiem do Ateny

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Ateny. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Ateny i podziwiać zabytki.

Tanie loty do Ateny

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Ateny. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Ateny. Ceny lotów do Ateny są również często atrakcyjne.

Transport do Ateny w liczbach

Kraj
Grecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Ateny
53
Liczba stacji lub lotnisk w Ateny
1 lotnisk
6 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Ateny
Szukaj zakwaterowania w Ateny
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Ateny z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Ateny z Vivanoda?

Planując podróż do Ateny, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Ateny. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Ateny, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Ateny pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg oraz loty dostępne na podróż do Ateny. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Ateny

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Ateny ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Ateny, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Ateny.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Kraków, Warszawa, Santorini, Saloniki, Milos lub Heraklion czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Ateny. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Ateny. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Ateny.

Wyszukaj i znajdź bilety do Ateny
Szukaj zakwaterowania w Ateny

Podróż do Ateny pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Ateny?

Aby dojechać do Ateny pociągiem, wybierz jedną z 6 stacji, w tym Agion Anargiron, Athens / Αθήνα, Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών , Doukissis Plakentias, Piraeus / Πειραιάς  oraz SKA (Rail center of Acharnes).

Agion Anargiron
Stacja położona 5.7 km od centrum Ateny
Mapa
Athens / Αθήνα
Stacja położona 1.5 km od centrum Ateny
Mapa
Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών 
Stacja położona 20.5 km od centrum Ateny
Mapa
Doukissis Plakentias
Stacja położona 11.5 km od centrum Ateny
Mapa
Piraeus / Πειραιάς 
Stacja położona 7.3 km od centrum Ateny
Mapa
SKA (Rail center of Acharnes)
Stacja położona 10.1 km od centrum Ateny
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Ateny

Leć do Ateny

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Ateny

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Ateny w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Wybierz określone dni na wylot
Unikaj podróżowania do Ateny w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Ateny są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Preferuj podróżowanie tanimi liniami lotniczymi
Wybierając tanie linie lotnicze, masz większe szanse na tani lot do Ateny. Uważaj jednak, bo te linie lotnicze często latają na drugorzędne lotniska, które są znacznie mniej dostępne z centrum Ateny.
Porównaj ceny lotów do Vivanoda
Zawsze porównuj wszystkie oferty i ceny lotów do Ateny. Korzystanie z platformy takiej jak Vivanoda ułatwi ci to wyszukiwanie.

Gdzie są lotniska w Ateny?

Aby dostać się do Ateny samolotem, przylatuj na lotnisko Eleftherios Venizelos International.

Eleftherios Venizelos International
Lotnisko znajduje się 20.5 km od Ateny
Mapa
Znajdź loty do Ateny
None
None
None
None