Jak dojechać do Bruksela

Planujesz podróż do Bruksela? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Bruksela, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Bruksela

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Bruksela. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Bruksela i podziwiać zabytki.

Autobusem do Bruksela

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Bruksela. Z drugiej strony podróż autobusem do Bruksela jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Bruksela

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Bruksela. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Bruksela. Ceny lotów do Bruksela są również często atrakcyjne.

Transport do Bruksela w liczbach

Kraj
Belgia
Liczba linii lotniczych obsługujących Bruksela
54
Liczba stacji lub lotnisk w Bruksela
1 lotnisk
13 dworców
4 dworców autobusowych
Wyszukaj i znajdź bilety do Bruksela
Szukaj zakwaterowania w Bruksela
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Bruksela z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Bruksela z Vivanoda?

Planując podróż do Bruksela, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Bruksela. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Bruksela, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Bruksela pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Bruksela. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Bruksela

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Bruksela ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Bruksela, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Bruksela.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Rzeszów lub Opole czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Bruksela. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Bruksela. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Bruksela.

Wyszukaj i znajdź bilety do Bruksela
Szukaj zakwaterowania w Bruksela

Podróż do Bruksela pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Bruksela?

Aby dojechać do Bruksela pociągiem, wybierz jedną z 13 stacji, w tym Bruxelles-Aéroport, Bruxelles-Central, Bruxelles-Schuman, Bruxelles-Chapelle, Bruxelles-Congres oraz Bruxelles-Midi.

Bruxelles-Aéroport
Stacja położona 11.0 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Central
Stacja położona 0.2 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Schuman
Stacja położona 1.8 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Chapelle
Stacja położona 0.7 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Congres
Stacja położona 0.8 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Midi
Stacja położona 1.6 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Luxembourg
Stacja położona 1.6 km od centrum Bruksela
Mapa
Bruxelles-Nord
Stacja położona 1.5 km od centrum Bruksela
Mapa
Haren
Stacja położona 6.6 km od centrum Bruksela
Mapa
Bockstael
Stacja położona 3.7 km od centrum Bruksela
Mapa
Schaarbeek
Stacja położona 4.0 km od centrum Bruksela
Mapa
Haren South
Stacja położona 6.4 km od centrum Bruksela
Mapa
Bordet
Stacja położona 5.2 km od centrum Bruksela
Mapa
Pokaż więcej stacji kolejowych
Pokaż mniej stacji kolejowych
Znajdź bilety kolejowe do Bruksela

Podróż do Bruksela autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Bruksela

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Bruksela, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Bądź elastyczny w kwestii daty swojej podróży do Bruksela
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Bruksela, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Beziers, Tarbes, Aime, Agen, Furth lub Dijon są często droższe!
Porównaj ceny autobusów do Bruksela
Dzięki Vivanoda możesz przeglądać, filtrować i wybierać wszystkie oferty FlixBus, Brussels City Shuttle, ALSA, Eurolines oraz IC Bus w ramach jednego wyszukiwania. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Amsterdam, Rotterdam, Londyn, Mediolan, Paryż lub Lille, ułatwi Ci to znalezienie tych, które najlepiej spełniają Twoje kryteria pod względem ceny, czasu i długości.
Szybko zarezerwuj swoją podróż autobusem do Bruksela
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Bruksela, na przykład z Amsterdam, Rotterdam, Londyn, Mediolan, Paryż lub Lille, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus, Brussels City Shuttle oraz ALSA). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Bruksela?

Oto lista 4 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Bruksela.

Bruxelles-Nord
Dworzec autobusowy 1.7 km od Bruksela
Mapa
Bruxelles-Midi
Dworzec autobusowy 2.0 km od Bruksela
Mapa
Rue du Cardinal Mercier
Dworzec autobusowy 0.2 km od Bruksela
Mapa
Brussels Airport
Dworzec autobusowy 10.6 km od Bruksela
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Bruksela

Leć do Bruksela

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Bruksela

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Bruksela w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Linie lotnicze takie jak Air Lituanica, Air Serbia, Air Arabia Maroc, Air Baltic oraz Air Malta regularnie oferują ciekawe promocje na portalach społecznościowych lub w innych środkach komunikacji.
Najlepiej jest lecieć do Bruksela we wtorek lub środę.
Unikaj podróżowania do Bruksela w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Bruksela są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Jeśli rezerwujesz lot do Bruksela z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, często uzyskujesz najlepsze ceny
Większość linii lotniczych pozwala na rezerwację lotu do Bruksela z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Ceny są zwykle znacznie niższe niż na kilka dni przed wylotem.

Gdzie są lotniska w Bruksela?

Aby dostać się do Bruksela samolotem, przylatuj na lotnisko Brussels-Zaventem International.

Brussels-Zaventem International
Lotnisko znajduje się 10.9 km od Bruksela
Mapa
Znajdź loty do Bruksela

None

None
None
None