Jak dojechać do Sztokholm

Planujesz podróż do Sztokholm? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Sztokholm, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na pociąg, autobus oraz loty.

Pociągiem do Sztokholm

Pociąg to ekonomiczny i ekologiczny sposób dotarcia do Sztokholm. Dzięki niemu możesz łatwo dotrzeć do centrum Sztokholm i podziwiać zabytki.

Autobusem do Sztokholm

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Sztokholm. Z drugiej strony podróż autobusem do Sztokholm jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Sztokholm

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Sztokholm. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Sztokholm. Ceny lotów do Sztokholm są również często atrakcyjne.

Transport do Sztokholm w liczbach

Kraj
Szwecja
Liczba linii lotniczych obsługujących Sztokholm
54
Liczba stacji lub lotnisk w Sztokholm
4 lotnisk
2 dworców autobusowych
1 dworców
Wyszukaj i znajdź bilety do Sztokholm
Szukaj zakwaterowania w Sztokholm
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Sztokholm z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Sztokholm z Vivanoda?

Planując podróż do Sztokholm, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociąg, autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Sztokholm. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Sztokholm, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Sztokholm pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety pociąg, autobus oraz loty dostępne na podróż do Sztokholm. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Sztokholm

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Sztokholm ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno pociąg, autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Sztokholm, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Sztokholm.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Gdańsk, Kraków, Katowice, Lublin, Poznań lub Wrocław czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Sztokholm. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Sztokholm. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Sztokholm.

Wyszukaj i znajdź bilety do Sztokholm
Szukaj zakwaterowania w Sztokholm

Podróż do Sztokholm pociągiem

Gdzie są stacje kolejowe w Sztokholm?

Stacja Stockholm Centralstation jest jedyną stacją obsługującą Sztokholm.

Stockholm Centralstation
Stacja położona 0.5 km od centrum Sztokholm
Mapa
Znajdź bilety kolejowe do Sztokholm

Podróż do Sztokholm autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Sztokholm

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Sztokholm, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj wszystkie oferty autobusów do Sztokholm
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji VY Buss - NettBuss, Bus4You, Swebus, Eurolines oraz FlixBus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Helsinki, Göteborg, Kopenhaga, Malmo, Oslo lub Uppsala, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Sztokholm.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Sztokholm do ostatniej chwili
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Sztokholm, na przykład z Helsinki, Göteborg, Kopenhaga, Malmo, Oslo lub Uppsala, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (FlixBus, Eurolines oraz Swebus). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Podróż do Sztokholm z elastycznymi datami
Jeśli zostawisz trochę luzu w dacie swojej podróży do Sztokholm, zwiększysz swoje szanse na uzyskanie lepszej ceny w VY Buss - NettBuss, Bus4You, Swebus, Eurolines oraz FlixBus, szczególnie unikając okresów szczytu.

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Sztokholm?

Oto lista 2 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Sztokholm.

Stockholm
Dworzec autobusowy 0.5 km od Sztokholm
Mapa
Karolinska institutet
Dworzec autobusowy 2.6 km od Sztokholm
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Sztokholm

Leć do Sztokholm

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Sztokholm

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Sztokholm w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Sztokholm i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Yuzmashavia, Norwegian Air Shuttle, Niki Airlines, Malmo Aviation oraz Luxair.
Najlepiej jest lecieć do Sztokholm we wtorek lub środę.
W niektóre dni tygodnia, takie jak wtorki i środy, loty do Sztokholm są mniej obłożone niż w piątki czy niedziele. Są więc tańsze.
Bilet lotniczy do Sztokholm jest droższy w ostatniej chwili
Im dłużej zwlekasz z rezerwacją lotu do Sztokholm, tym wyższe mogą być ceny. Dlatego najlepiej jest zaplanować swój pobyt w Sztokholm z dużym wyprzedzeniem.

Gdzie są lotniska w Sztokholm?

Loty do Sztokholm odbywają się na 4 lotniskach Arlanda, Bromma, Skavsta oraz Vasteras/Hasslo.

Arlanda
Lotnisko znajduje się 36.3 km od Sztokholm
Mapa
Bromma
Lotnisko znajduje się 7.6 km od Sztokholm
Mapa
Skavsta
Lotnisko znajduje się 89.4 km od Sztokholm
Mapa
Vasteras/Hasslo
Lotnisko znajduje się 86.0 km od Sztokholm
Mapa
Znajdź loty do Sztokholm
None
None
None
None