Jak dojechać do Zagrzeb

Planujesz podróż do Zagrzeb? Ale nie wiesz, jak się tam dostać? Vivanoda pomoże Ci zorganizować podróż do Zagrzeb, umożliwiając wyszukanie i porównanie najlepszych ofert na autobus oraz loty.

Autobusem do Zagrzeb

Autobus dalekobieżny jest niezwykle ekonomicznym środkiem transportu podczas pobytu w Zagrzeb. Z drugiej strony podróż autobusem do Zagrzeb jest znacznie wolniejsza niż podróż pociągiem lub samolotem.

Tanie loty do Zagrzeb

Lot jest najszybszym sposobem dotarcia do Zagrzeb. Musisz jednak doliczyć czas potrzebny na dotarcie na lotnisko, które znajduje się poza centrum Zagrzeb. Ceny lotów do Zagrzeb są również często atrakcyjne.

Transport do Zagrzeb w liczbach

Kraj
Chorwacja
Liczba linii lotniczych obsługujących Zagrzeb
16
Liczba stacji lub lotnisk w Zagrzeb
1 lotnisk
2 dworców autobusowych
Wyszukaj i znajdź bilety do Zagrzeb
Szukaj zakwaterowania w Zagrzeb
Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Zagrzeb z Vivanoda?

Dlaczego warto szukać biletów na podróż do Zagrzeb z Vivanoda?

Planując podróż do Zagrzeb, ważne jest, aby wybrać środek transportu w oparciu o swoje potrzeby, budżet, czas i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz autobus lub loty, wybór środka transportu może mieć znaczący wpływ na cenę i jakość Twojej podróży do Zagrzeb. Dlatego tak ważne jest, by kupując bilet do Zagrzeb, skorzystać z porównywarki transportu i cen.

Vivanoda to poręczne narzędzie, które pozwala szybko znaleźć najlepsze opcje podróży do Zagrzeb pod względem ceny, czasu i jakości. Dzięki Vivanoda możesz porównać różne bilety autobus oraz loty dostępne na podróż do Zagrzeb. W ten sposób możesz znaleźć najtańsze i najbardziej odpowiednie opcje dla swoich potrzeb.

Najpopularniejsze trasy do Zagrzeb

Przedstawiamy najpopularniejsze trasy do Zagrzeb ze wszystkich głównych miast europejskich, zarówno autobus lub loty. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć najtańszy lot do Zagrzeb, najszybszy pociąg czy najwygodniejszy autobus, zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do tego, abyś mógł spokojnie zaplanować swoją podróż do Zagrzeb.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, Radom lub Nowy Targ czy innego dużego miasta europejskiego, porównujemy różne środki transportu, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję dotarcia do Zagrzeb. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych trasach, firmach transportowych, czasie podróży, cenach biletów oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego i wygodnego podróżowania. Zamieściliśmy również wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze i znaleźć najlepsze ceny biletów do Zagrzeb. Bez względu na to, czy podróżujesz oszczędnie, czy szukasz najwyższego komfortu, znajdziesz tu wszystkie opcje, dzięki którym bez problemu zaplanujesz swoją podróż do Zagrzeb.

Wyszukaj i znajdź bilety do Zagrzeb
Szukaj zakwaterowania w Zagrzeb

Podróż do Zagrzeb autobusem

Porady jak znaleźć tańszy bilet autobusowy do Zagrzeb

Chociaż podróż autobusem sama w sobie jest niedrogim sposobem na dotarcie do Zagrzeb, zawsze istnieją sposoby, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Porównaj ceny autobusów do Zagrzeb
Vivanoda umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich cen i promocji Hellö, IC Bus, FlixBus oraz Blablabus. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z Wiedeń, Dubrownik, Zurych, Amsterdam, Bruksela lub Hamburg, możesz łatwo znaleźć idealny bilet autobusowy do Zagrzeb.
Nie czekaj z rezerwacją biletu do Zagrzeb do ostatniej chwili
Kiedy znajdziesz na Vivanoda najniższą cenę na podróż do Zagrzeb, na przykład z Wiedeń, Dubrownik, Zurych, Amsterdam, Bruksela lub Hamburg, wybierz ją, a zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika (Blablabus, FlixBus oraz IC Bus). Zalecamy szybkie zarezerwowanie biletu, ponieważ ceny mogą szybko wzrosnąć!
Elastyczność w zakresie terminów: atut dla Twojej podróży autobusem do Zagrzeb
Jeżeli nie masz określonej daty podróży autobusem do Zagrzeb, najlepiej wypróbuj kilka dat i unikaj weekendów, ponieważ bilety z Đakovo, Skarżysko-Kamienna, Białka Tatrzańska, Opuzen, Poličnik lub Benkovac są często droższe!

Gdzie znajdują się dworce autobusowe w Zagrzeb?

Oto lista 2 stacji (lub przystanków) autobusowych obsługujących miasto Zagrzeb.

Zagreb
Dworzec autobusowy 2.2 km od Zagrzeb
Mapa
Zagreb
Dworzec autobusowy 0.7 km od Zagrzeb
Mapa
Znajdź bilety autobusowe do Zagrzeb

Leć do Zagrzeb

Kilka wskazówek dotyczących tanich lotów do Zagrzeb

Aby zoptymalizować swoje szanse na znalezienie lotu do Zagrzeb w najkorzystniejszej cenie, należy przestrzegać kilku zasad. Przypominamy je tutaj.

Upewnij się, że nie przegapisz żadnej oferty
Croatia Airlines, Czech Airlines oraz EuroLot oraz inne linie lotnicze zawsze bardzo aktywnie oferują zniżki i promocyjne ceny, zwłaszcza na portalach społecznościowych.
Najlepiej jest lecieć do Zagrzeb we wtorek lub środę.
Unikaj podróżowania do Zagrzeb w ruchliwe dni, takie jak weekendy. Loty do Zagrzeb są często znacznie tańsze w ciągu tygodnia, zwłaszcza we wtorki i środy.
Porównaj wszystkie oferty linii lotniczych.
Korzystanie z agregatora lotów, takiego jak Vivanoda, zapewnia szeroki wybór lotów do Zagrzeb i optymalizuje szanse na znalezienie najlepszego lotu liniami lotniczymi, takimi jak Easyjet, Turkish Airlines, TAP Portugal, Swiss International Airlines oraz Lufthansa.

Gdzie są lotniska w Zagrzeb?

Aby dostać się do Zagrzeb samolotem, przylatuj na lotnisko Pleso.

Pleso
Lotnisko znajduje się 8.3 km od Zagrzeb
Mapa
Znajdź loty do Zagrzeb

None

None
None
None