Podróżuj z Warszawa do Zagrzeb

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Zagrzeb w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Warszawa do Zagrzeb w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Zagrzeb
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Wiedeń
Zagrzeb
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Zagrzeb

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans802 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Zagrzeb?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Zagrzeb, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Zagrzebklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Zagrzeb na mapie oraz na trasie Warszawa Zagrzeb i różne punkty korespondencji (Lotnisko Pleso, Dworzec autobusowy Zagreb, Dworzec autobusowy Zagreb, Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Centralna, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Zagrzeb

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Zagrzeb

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Zagrzeb (Zagrzeb, Chorwacja) z odległości 802 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Zagrzeb będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Zagrzeb (lotnisko w Pleso, Kod IATA: ZAG) obsługiwany przez EuroLot lub LOT Polish Airlines.
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Warszawa-Zagrzeb bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Warszawa-Wiedeń i Wiedeń-Zagrzeb,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyVienna (central station) (2.7 km z Wiedeń, Austria). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Centrum (od 0.4 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Wiedeń,Po przybyciu Wiedeń, weź inny autobus FlixBus lub Hellö, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Zagrzeb (Zagrzeb Chorwacja).
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Zagrzebbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguWarszawa-Wiedeń i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Wiedeń opuścić stację kolejową Warszawa Centralna do Warszawa, Przyjazd doWiedeń będzie na stacji Wien Westbahnhof (2.8 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Wiedeń może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)