Podróżuj z Zagrzeb do Katowice

Zorganizuj swoją podróż z Zagrzeb do Katowice w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Zagrzeb do Katowice w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Zagrzeb
Katowice
/
  • Uzyskaj stawki
2
Zagrzeb
Wiedeń
Katowice
/
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Zagrzeb Katowice

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans545 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Zagrzeb do Katowice ?

Planujesz podróż z Zagrzeb do Katowice i podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najlepszego i najtańszego środka transportu między nimi Zagrzeb Katowice? Przeglądanie kilku stron internetowych w celu uzyskania prostych informacji i rezerwacji podróży jest zawsze bardzo nużące.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Po prostu wprowadź datę podróży do Katowice a Vivanoda zajmie się resztą. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Podróżować z Zagrzeb, loty, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, ÖBB, Blablacar, LEO Express, Croatia Airlines, Russian Railways i Hellö zabierze Cię do Katowice,

Którzy przewoźnicy podróżują między Zagrzeb a Katowice?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Zagrzeb-Katowice (546 km)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Wiedeń-Katowice Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Wien Westbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Katowice Glowny w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Wiedeń do Katowice z odjeżdżającym pociągiem Wien Hbf dostać się do stacji kolejowej Katowice Glowny ( Polska)
Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Zagreb do Zagrzeb i to z Vienna Erdberg (Wiedeń Austria) i między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy Vienna Stadion Center w 3.7 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice Andrzeja znajduje się około 1.2 km od centrum.
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Zagreb do Zagrzeb i to z (VIB) Vienna International Busterminal (Wiedeń Austria)
Firma autobusowa LEO Express obraca się między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy Vienna (central station) w 2.7 km od centrum) i miasta Katowice gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Katowice znajduje się około 0.5 km od centrum.
Linie lotnicze
Croatia Airlines wykonuje lot z lotniska Pleso ZAG znajduje się w 8.3 km centrum miasta Zagrzeb do Wiedeń (przybycie na lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)