Zalecana trasa
Zagrzeb
Podróżuj bezpośrednio do Poznań loty, autobus
Poznań
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Zagrzeb
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Praga
Praga
Podróż loty do Poznań
Poznań
Zobacz ceny
Zagrzeb
Podróż autobus, wspólne przejazdy do Berlin
Berlin
Podróż pociąg, wspólne przejazdy, autobus do Poznań
Poznań
Zobacz ceny

Jak dostać się z Zagrzeb do Poznań?

Planujesz podróż do Zagrzeb z Poznań i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Zagrzeb do Poznań, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Zagrzeb a Poznań, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Russian Railways, Deutsche Bahn, PKP Intercity, FlixBus lub Croatia Airlines), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Zagrzeb a Poznań, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Zagrzeb - Poznań.

Podczas podróży z Zagrzeb do Poznań masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Zagrzeb do Poznań

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Zagrzeb do Poznań, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Zagrzeb Poznań pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Zagrzeb Poznań jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Zagrzeb Poznań

Wiele lotów łączy Zagrzeb z Poznań każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Poznań w rekordowym czasie.

Wspólne przejazdy Zagrzeb Poznań

Wspólne przejazdy między Zagrzeb a Poznań to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podróżować do Poznań w dobrym towarzystwie i obniżyć koszty transportu. Jednak elastyczność w zakresie rozkładów jazdy i miejsc odbioru w Zagrzeb lub Poznań może być ograniczona.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Zagrzeb do Poznań dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Zagrzeb Poznań

Miasto wyjazdu
Zagrzeb
Chorwacja
Zagrzeb
Miasto docelowe
Poznań
Polska
Odległość
738 km
Bezpośrednie połączenie
Brak bezpośredniego połączenia jakimkolwiek środkiem transportu
Wyszukaj bilety z Zagrzeb do Poznań
Szukaj noclegów w Poznań
Zaplanuj swoją podróż z Zagrzeb do Poznań z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Zagrzeb do Poznań z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Zagrzeb - Poznań, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Russian Railways, Deutsche Bahn, PKP Intercity, FlixBus lub Croatia Airlines, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Zagrzeb a Poznań!

Porównanie środków transportu między Zagrzeb a Poznań

Zalety i wady carpoolingu z Zagrzeb do Poznań?
Przyjazny dla środowiska Dzieląc samochód z kimś innym, zmniejszasz wpływ podróży z Zagrzeb do Poznań na środowisko.
Elastyczny Carpooling z Zagrzeb do Poznań jest często bardziej elastyczny niż inne środki transportu.
Komfort Podczas całej podróży z Zagrzeb do Poznań musisz dzielić przestrzeń w samochodzie z innymi pasażerami.
Niepewność Może się zdarzyć, że będziesz się czuł niepewnie w samochodzie z kierowcą, ze względu na jego postawę lub styl jazdy.
Zalety i wady podróżowania pociągiem z Zagrzeb do Poznań?
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Zagrzeb-Poznań jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Komfort Pociągi między Zagrzeb a Poznań oferują zazwyczaj więcej miejsca na nogi i dodatkowy komfort dla pasażerów.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Zagrzeb Poznań mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Koszt Bilety na pociąg Zagrzeb Poznań mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Zalety i wady lotu z Zagrzeb do Poznań?
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Zagrzeb do Poznań, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Prędkość Lot pomiędzy Zagrzeb a Poznań jest najszybszym sposobem na pokonanie 738 km pomiędzy Zagrzeb a Poznań.
Ceny Bilety lotnicze z Zagrzeb do Poznań mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Poznań mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Zagrzeb do Poznań?
Ceny Bilety autobusowe z Zagrzeb do Poznań są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Poznań (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Zagrzeb - Poznań są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Czas podróży Autobusy z Zagrzeb do Poznań pokonują dystans 738 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Poznań.
Komfort Autobusy relacji Zagrzeb-Poznań mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.

Skąd wyruszyć w Zagrzeb? Gdzie mogę dojechać w Poznań?

Dworce autobusowe w Zagrzeb

Zagreb
Mapa

Lotniska odlotowe w Zagrzeb

Pleso
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Poznań

Poznan
Mapa

Stacje przylotów w Poznań

Poznan Glowny
Mapa

Lotniska przylotowe w Poznań

Lawica
Mapa
Wyszukaj bilety z Zagrzeb do Poznań
Szukaj noclegów w Poznań

Autobus Zagrzeb Poznań

Częstotliwość odjazdów do Zagrzeb z Poznań różni się w zależności od przewoźnika, okresu i dnia tygodnia. Aby uzyskać pełny przegląd wszystkich odjazdów autobusów do Poznań, określ datę wyjazdu i wyszukaj na Vivanoda.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Zagrzeb-Poznań zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Zagrzeb do Poznań na Vivanoda.

Zasady anulowania i zmiany rezerwacji mogą się różnić w zależności od przewoźnika, dlatego ważne jest, aby sprawdzić warunki podczas rezerwacji. W większości przypadków anulowanie lub zmiana biletu autobusowego Zagrzeb-Poznań wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Czas trwania podróży autobusem między Zagrzeb a Poznań zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Poznań w danym dniu podróży.

Przedsiębiorstwa autobusowe Zagrzeb Poznań

FlixBus
FlixBus
Szukaj biletów autobusowych Zagrzeb Poznań

Pociągi Zagrzeb Poznań

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Zagrzeb do Poznań, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Zagrzeb a Poznań.

Bilety kolejowe z Zagrzeb do Poznań można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Zagrzeb do Poznań, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Średni czas podróży pociągiem z Zagrzeb do Poznań zależy od rodzaju pociągu, którym jedziesz. Pociągi regionalne lub międzymiastowe do Poznań są wolniejsze niż pociągi dużych prędkości. Porównaj czas trwania wszystkich podróży, wyszukując ceny na Vivanoda.

Firmy kolejowe z Zagrzeb do Poznań

Russian Railways
Russian Railways
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
PKP Intercity
PKP Intercity
Szukaj biletów na pociągi z Zagrzeb do Poznań

Loty Zagrzeb Poznań

Linie lotnicze Zagrzeb Poznań

Croatia Airlines
Croatia Airlines
Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Szukaj lotów Zagrzeb Poznań

Carpool Zagrzeb Poznań

Liczba miejsc dostępnych w carpoolingu z Zagrzeb do Poznań zależy od kierowcy i rodzaju pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, kierowca może zaoferować od 1 do 4 miejsc.

Średni koszt przejazdu z Zagrzeb do Poznań zależy od wielu czynników, takich jak pora roku, popyt i podaż oraz używana platforma carpoolingowa. Aby uzyskać bardzo dokładne oszacowanie ceny i dostępności przejazdu z Zagrzeb do Poznań, rozpocznij wyszukiwanie na Vivanoda, wpisując daty podróży.

Na Vivanoda, naszej platformie umożliwiającej porównywanie środków transportu między Zagrzeb a Poznań, będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych ofert carpoolingowych z ceną, szacowanym czasem trwania i miejscem odbioru.

Czas trwania podróży z Zagrzeb do Poznań zależy od warunków drogowych i trasy, którą pokonuje kierowca. Rozpoczynając wyszukiwanie cen na Vivanoda, otrzymasz szacunkowy czas trwania każdej dostępnej oferty carpoolingu.

Platforma carpoolingowa Zagrzeb Poznań

Blablacar
Blablacar
Szukaj carpoolingu Zagrzeb Poznań
Filtry wyszukiwania
Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu