Podróżuj z Bohumin do Praga

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Praga w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Bohumin do Praga w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Bohumin
Praga
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Praga

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans282 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Praga?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Bohumin Praga, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Pragaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Bohumin i Praga na mapie oraz na trasie Bohumin Praga i różne punkty korespondencji (Stacja Praha-Libeň, Stacja Praha hl. n., Dworzec autobusowy Prague Main Railway Station, Lotnisko Prague Ruzyne, Dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague), ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Praga

Którzy przewoźnicy podróżują między Bohumin a Praga?

Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Bohumin-Ostrava Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava hlavní nádraží w dniu przyjazdu (2 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Bohumin do Praga z odjeżdżającym pociągiem Bohumin dostać się do stacji kolejowej Praha-Libeň ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bohumin-Praga (283 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Prague Main Railway Station ( Republika Czeska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Bohumin (serwis na dworzec autobusowy Bohumín w 0.4 km od centrum) i miasta Olomouc gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Olomouc hl. n. znajduje się około 1.9 km od centrum.
Linie lotnicze
Job Air wykonuje lot z lotniska Mosnov OSR znajduje się w 20 km centrum miasta Ostrava do Praga (przybycie na lotnisko w Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zapewnia obrót z lotniska Mosnov OSR (znajduje się na 20 km od środka Ostrava, Republika Czeska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG)

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Praga

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego środka transportu, uzyskaj więcej informacji na temat tych sekcji:

pociąg Bohumin do Praga

Nocny pociąg Bohumin Praga

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Praga ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg międzymiastowy Bohumin Praga

Stacja kolejowa jest piękna Bohumin i Praga są obsługiwane przez pociągi międzymiastowe, które są szybsze niż pociągi regionalne.

Bohumin Praga firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: LEO Express.
LEO Express Bohumin Praga

Czy istnieje bezpośredni pociąg do Praga z Bohumin?

Rzeczywiście miasta Praga i Bohumin są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Należy pamiętać, że w zależności od dnia tygodnia rozkład może ulec zmianie, a bezpośrednie pociągi mogą nie działać codziennie. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Bohumin-Praga bilet kolejowy na Vivanoda.

Stacje odlotów w Bohumin

 • Bohumin

Dworce kolejowe w Praga

 • Praha-Libeň
 • Praha hl. n.

Bohumin do Praga autobus

Szukasz autobusu z Bohumin do Praga? Rzeczywiście istnieje bezpośrednia linia autobusowa, która obsługuje tę trasę.

Nadal możesz mieć wątpliwości Praga autobusem. Dlatego przedstawiamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do wsiadania do autobusu Praga,

 • Połączenie Wi-Fi jest dostępne dla podróżnych w większości autokarów, co jest ważnym atutem 282 km wycieczka.
 • Podróż autobusem jest bardziej przyjazna dla środowiska niż korzystanie z własnego samochodu, ze względu na modernizację flot autokarów FlixBus. Prowadzenie autobusu nie wymaga również budowania innych infrastruktur: drogiBohumin Praga jest już zbudowany i udostępniony przez innych.
 • Nowoczesne autobusy, z których jedziesz Bohumin do Praga są wygodne, z toaletami i rozkładanymi fotelami.

Odjazdy dworców autobusowych w Bohumin

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Bohumin od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Ogólnie miejsce docelowe „Praga”wyświetla się z przodu autobusu wraz z innymi obsługiwanymi miastami. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Bohumín

Przyjazdy dworców autobusowych w Praga

Kiedy przyjedziesz Praga, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Prague Main Railway Station

Jakie są firmy autobusowe obsługujące Bohumin Praga ?

Podróż autokarem Bohumin Praga obsługuje tylko jedna firma autobusowa: FlixBus.

FlixBus Bohumin Praga

Carpool z Bohumin do Praga

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Bohumin-Praga przejazdy samochodem z innymi. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

Kiedy masz zamiar zarezerwować Bohumin-Praga jeździć, możesz wysłać wiadomość do kierowcy, jeśli potrzebujesz innych informacji (miejsce odbioru, czas, bagaż ...). Możesz płacić online, więc nie musisz przekazywać pieniędzy kierowcy.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)