Podróżuj z Brno do Bohumin

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Bohumin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Brno do Bohumin w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Bohumin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Brno
Ostrava
Bohumin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Bohumin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans147 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Brno do Bohumin ?

Bohumin jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Brno do Bohumin oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Bohumin z Brno Wpisz daty podróży do Bohumin wtedy Vivanoda zrobi resztę. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Brno, będziesz podróżować z FlixBus, Blablacar, ÖBB, LEO Express lub LEO Express przez autobusy, carpooling lub pociągi,

Wszystkie rodzaje transportu Brno Bohumin

Na wycieczkę Brno (Republika Czeska) do Bohumin (Republika Czeska) z odległości 147 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Brno-Bohumin co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express lub FlixBus pod adresem Brno, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBohumín (0.4 km z Bohumin, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyBrno Zvonařka (od 1.9 km Brno) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Bohumin,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Brno-Bohumin,
Nie można przejść bezpośrednio z Brno do Bohuminbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Bohumin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train LEO Express lub ÖBB do Bohumin opuścić stację kolejową Ostrava Svinov do Ostrava, Przyjazd doBohumin będzie na stacji Bohumin (0.4 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)