Podróżuj z Warszawa do Bari

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Bari w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Warszawa do Bari w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Bari
  • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Rzym
Bari
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Budapeszt
Bari
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Wiedeń
Bari
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Bari

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1273 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Warszawa do Bari?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Warszawa Bari, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Warszawa Bariklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Warszawa i Bari na mapie oraz na trasie Warszawa Bari i różne punkty korespondencji (Lotnisko Palese, Stacja Bari Centrale, Dworzec autobusowy Bari, Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Centralna, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Bari

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Bari

Na wycieczkę Warszawa (Polska) do Bari (Apulia, Włochy) z odległości 1273 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Warszawa > Bari będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Bari (lotnisko w Palese, Kod IATA: BRI) obsługiwany przez Ryanair lub Wizzair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Warszawa Bari tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Warszawa-Budapeszt,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Warszawa, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBudapest (5.1 km z Budapeszt, Węgry). Proszę iść na dworzec autobusowyWarszawa Centrum (od 0.4 km Warszawa) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Budapeszt,
Nie można przejść bezpośrednio z Warszawa do Baribez zmian. Możesz wsiąść do pociąguRzym-Bari i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Frecciargento Trenitalia do Bari opuścić stację kolejową Roma Termini do Rzym, Przyjazd doBari będzie na stacji Bari Centrale (2.2 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Warszawa-Budapeszt może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Bari?

Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Bari (przybycie na lotnisko w Palese BRI)
Austrian Airlines zapewnia następujące obroty: z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wiedeń (obsługujący lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE) i z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Bari (przybycie na lotnisko w Palese BRI)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Bari (obsługujący lotnisko w Palese BRI)
Alitalia udostępnia łącza lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Rzym (przybycie na lotnisko w Fiumicino FCO) i z lotniska Fiumicino FCO (znajduje się na 22 km od środka Rzym, Włochy) do Bari (obsługujący lotnisko w Palese BRI)
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Budapeszt (przybycie na lotnisko w Ferihegy BUD)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Budapest ( Węgry)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Rzym (serwis na dworzec autobusowy Roma Tiburtina w 4.1 km od centrum) i miasta Bari gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Bari znajduje się około 2.4 km od centrum.
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Warszawa-Wiedeń Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Warszawa do Budapeszt z odjeżdżającym pociągiem Warszawa Centralna dostać się do stacji kolejowej Budapest-Keleti ( Węgry)
Trenitalia tworzy połączenie kolejowe Rzym-Bari Pociąg Frecciargento z dworca kolejowego Roma Termini (1.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Bari Centrale w dniu przyjazdu (2.2 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Budapeszt (546 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)