Podróżuj z Warszawa do Mediolan

Zorganizuj swoją podróż z Warszawa do Mediolan w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Warszawa do Mediolan w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Warszawa
Mediolan
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
2
Warszawa
Werona
Mediolan
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Warszawa
Praga
Mediolan
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Warszawa
Wiedeń
Mediolan
/
/
/
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Warszawa
Innsbruck
Mediolan
/
/
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Warszawa Mediolan

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1144 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Warszawa do Mediolan ?

Mediolan jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Warszawa do Mediolan oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Mediolan z Warszawa, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz datę podróży do Mediolan i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Warszawa, będziesz podróżować z Russian Railways, LEO Express, Blablacar, Alitalia, Czech Airlines, FlixBus, Austrian Airlines lub Air One przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Warszawa Mediolan

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

pociąg Warszawa do Mediolan

Nocny pociąg Warszawa Mediolan

Nocne pociągi to dobra okazja, aby zaoszczędzić noc w hotelu Mediolan ponieważ możesz spać, czy to w siedzeniu, czy w wygodnej koi do spania.

Pociąg dużych prędkości Warszawa Mediolan

Podróżujące z prędkością od 200 km / h do 350 km / h pociągi te są najszybszym rozwiązaniem Warszawa do Mediolan pociągiem.

Pociąg międzymiastowy Warszawa Mediolan

Pociągi międzymiastowe obsługiwały główne miasta na trasie między Warszawa i Mediolan ze skróconym czasem trwania w porównaniu do pociągów regionalnych.

Warszawa Mediolan firmy kolejowe

Na tę podróż jest tylko jedna firma kolejowa: Russian Railways.
Russian Railways Warszawa Mediolan

Stacje odlotów w Warszawa

 • Warszawa Centralna

Przybycie stacji kolejowych w Mediolan

 • Milano Centrale
 • Milano Rogoredo

Czy istnieje bezpośredni pociąg do Mediolan z Warszawa?

Rzeczywiście miasta Mediolan i Warszawa są połączone z bezpośrednim połączeniem kolejowym. Rozkład jazdy może się różnić w ciągu tygodnia, a bezpośrednie pociągi mogą kursować tylko w niektóre dni. Aby sprawdzić ceny i dostępność, uruchom teraz wyszukiwanie Warszawa-Mediolan bilet kolejowy na Vivanoda.

Tanie loty z Warszawa do Mediolan

Które linie lotnicze obsługują Warszawa do Mediolan loty?

Możesz wybrać między 2 liniami lotniczymi na tej trasie: LOT Polish Airlines lub Alitalia.
LOT Polish Airlines Warszawa MediolanAlitalia Warszawa Mediolan

Aby pomóc Ci znaleźć tańsze loty do lotu Mediolan, chcieliśmy dać ci kilka rad:

 • Wolę latać do Mediolan w dzień powszedni (od poniedziałku do czwartku) i bądź elastyczny. Ceny zmieniają się cały czas i różnią się z dnia na dzień. Ważną zaletą będzie posiadanie pewnej elastyczności.
 • Zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji Warszawa Mediolan lot kilka tygodni (a nawet miesięcy) z wyprzedzeniem. Jest to jedna z najważniejszych zasad w branży lotniczej: osoby podróżujące w interesach, które chcą wcześniej płacić mniej za rezerwację; osoby podróżujące służbowo chętnie płacą więcej, ale rezerwują do późna.

Lotnisko odlotu w Warszawa

 • WAW Frederic Chopin

Lotnisko przylotu w Mediolan

 • MXP Malpensa
 • LIN Linate

Warszawa do Mediolan autobus

Odjazdy dworców autobusowych w Warszawa

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Warszawa od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi FlixBus, Hellö lub LEO Express, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

 • Warszawa Centrum
 • Warszawa West

Przyjazdy dworców autobusowych w Mediolan

Kiedy przyjedziesz Mediolan, upewnij się, że niczego nie zapomnisz na swoim miejscu i w luku bagażowym.

 • Milan autostazione

Którzy przewoźnicy podróżują między Warszawa a Mediolan?

Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Warszawa-Mediolan Pociąg z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Milano Rogoredo w dniu przyjazdu (5.3 km od centrum)
Trenitalia obsługuje linię z Werona do Mediolan z odjeżdżającym pociągiem Frecciabianca Verona Porta Nuova dostać się do stacji kolejowej Milano Centrale (Lombardia Włochy)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Warszawa-Wiedeń Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Warszawa Centralna (0.6 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Trenord oferuje linię z Werona do Mediolan z odjeżdżającym pociągiem Regionale Verona Porta Nuova dostać się do stacji kolejowej Milano Centrale (Lombardia Włochy)
Deutsche Bahn obsługuje linię Innsbruck-Mediolan Pociąg CityNightLine Apus z dworca kolejowego Innsbruck (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Milano Centrale w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Werona (przybycie na lotnisko w Verona VRN)
Niki Airlines zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE (znajduje się na 18 km od środka Wiedeń, Austria) do Mediolan (obsługujący lotnisko w Malpensa MXP)
Alitalia obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Mediolan (przybycie na lotnisko w Linate LIN)
Czech Airlines udostępnia łącza lotnicze z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Praga (obsługujący lotnisko w Prague Ruzyne PRG) i z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Mediolan (przybycie na lotnisko w Malpensa MXP)
Austrian Airlines leci z lotniska Frederic Chopin WAW (znajduje się na 7.8 km od środka Warszawa, Polska) do Wiedeń (obsługujący lotnisko w Vienna-Schwechat International VIE) i z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Mediolan (przybycie na lotnisko w Malpensa MXP)
Air One zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Mediolan (obsługujący lotnisko w Malpensa MXP)
LOT Polish Airlines obsługuje lot z lotniska Frederic Chopin WAW znajduje się w 7.8 km centrum miasta Warszawa do Mediolan (przybycie na lotnisko w Malpensa MXP)
Easyjet zapewnia łącze lotnicze z lotniska Prague Ruzyne PRG (znajduje się na 12 km od środka Praga, Republika Czeska) do Mediolan (obsługujący lotnisko w Malpensa MXP)
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Mediolan (przybycie na lotnisko w Malpensa MXP)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Warszawa Centrum do Warszawa i to z Vienna (central station) (Wiedeń Austria)
Hellö to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Wiedeń (serwis na dworzec autobusowy (VIB) Vienna International Busterminal w 0.1 km od centrum) i miasta Mediolan gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Milan autostazione znajduje się około 5.4 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus wykonuje obroty z dworca autobusowego Warszawa West do Warszawa i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Mediolan gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Milan autostazione znajduje się około 5.4 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Warszawa-Mediolan (1146 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)