Zalecana trasa
Warszawa
Podróżuj bezpośrednio do Rzym loty, autobus
Rzym
Zobacz ceny
Trasy alternatywne
Warszawa
Podróż autobus, wspólne przejazdy, pociąg do Wiedeń
Wiedeń
Podróż loty, wspólne przejazdy, pociąg do Rzym
Rzym
Zobacz ceny
Warszawa
Podróż wspólne przejazdy, pociąg, autobus do Mediolan
Mediolan
Podróż pociąg, loty, autobus, wspólne przejazdy do Rzym
Rzym
Zobacz ceny

Jak dostać się z Warszawa do Rzym?

Planujesz podróż do Warszawa z Rzym i szukasz najlepszych opcji transportu na swoją wycieczkę? Wiemy, że często trudno jest wybrać najlepszy sposób podróży z Warszawa do Rzym, niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, czas czy wygodę. Vivanoda pomoże Ci znaleźć wszystkie rozwiązania transportowe dla podróży między Warszawa a Rzym, czy to samolotem, pociągiem, autobusem, czy też carpoolingiem.

Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego środka transportu i firm transportowych (Italo (NTV), Trenitalia, Russian Railways, FlixBus lub LEO Express), możesz łatwo porównać ceny, rozkłady jazdy i czas podróży, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem budżetowym, czy szukasz szybkiego i wygodnego sposobu podróżowania między Warszawa a Rzym, mamy wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować niezapomnianą podróż Warszawa - Rzym.

Podczas podróży z Warszawa do Rzym masz do wyboru kilka opcji transportu

Autobus z Warszawa do Rzym

Autobusy są często najbardziej ekonomicznym wyborem podróży z Warszawa do Rzym, oferując opcje podróży bezpośredniej lub z przystankami pośrednimi.

Warszawa Rzym pociągiem

Jeżeli lubisz podróżować w sposób bardziej przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, pociąg Warszawa Rzym jest idealny i spełni twoje oczekiwania.

Loty Warszawa Rzym

Wiele lotów łączy Warszawa z Rzym każdego dnia, oferując szybką i wygodną opcję dla podróżnych. Jeśli się spieszysz, lot jest najszybszym sposobem na dotarcie do Rzym w rekordowym czasie.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nasza porównywarka cen pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią opcję transportu z Warszawa do Rzym dla Twoich potrzeb i budżetu.

Informacje dla podróżujących Warszawa Rzym

Miasto wyjazdu
Warszawa
Polska
Miasto docelowe
Rzym
Włochy
Lacjum
Odległość
1316 km
Bezpośrednie połączenie
Tak, bezpośrednie połączenie loty oraz autobus
Wyszukaj bilety z Warszawa do Rzym
Szukaj noclegów w Rzym
Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Rzym z łatwością dzięki Vivanoda

Zaplanuj swoją podróż z Warszawa do Rzym z łatwością dzięki Vivanoda

Z Vivanoda możesz łatwo porównać wszystkie dostępne środki transportu, takie jak loty, pociągi, autobusy i carpoole, zgodnie z Twoimi preferencjami i budżetem. Możesz również filtrować wyniki według ceny, czasu podróży, rozkładu jazdy i opcji komfortu. Dzięki łatwej obsłudze i przejrzystości Vivanoda pozwala w kilka kliknięć znaleźć bilety na trasie Warszawa - Rzym, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Vivanoda wyświetla również wszystkie oferty specjalne i promocje różnych linii lotniczych, takich jak Italo (NTV), Trenitalia, Russian Railways, FlixBus lub LEO Express, aby pomóc Ci zaoszczędzić na biletach. Nie wahaj się więc i skorzystaj z Vivanody już teraz, aby spokojnie przygotować swoją podróż między Warszawa a Rzym!

Porównanie środków transportu między Warszawa a Rzym

Zalety i wady podróżowania pociągiem z Warszawa do Rzym?
Krajobrazy Pociągi między Warszawa a Rzym często oferują zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas podróży.
Przyjazny dla środowiska Pociąg relacji Warszawa-Rzym jest uważany za bardziej przyjazny dla środowiska środek transportu niż lot samolotem lub jazda samochodem.
Dostępność Dworce kolejowe w Warszawa i Rzym znajdują się w centrum miasta, co ułatwia korzystanie z innych środków transportu, aby dotrzeć do centrum.
Koszt Bilety na pociąg Warszawa Rzym mogą być droższe niż bilety na autobus lub samochód, zwłaszcza w przypadku pociągów szybkich.
Elastyczność Godziny kursowania pociągów Warszawa Rzym mogą być ograniczone, a przesiadka w razie potrzeby może być trudniejsza.
Zalety i wady podróżowania autobusem z Warszawa do Rzym?
Elastyczność Firmy autobusowe oferują różne opcje rozkładu jazdy na trasie Warszawa - Rzym, co może być wygodne, jeśli masz określone ograniczenia czasowe.
Ceny Bilety autobusowe z Warszawa do Rzym są często znacznie tańsze niż bilety kolejowe lub lotnicze do Rzym (a czasami tańsze niż przejazdy samochodem), co sprawia, że jest to przystępna opcja dla osób dbających o budżet.
Usługi pokładowe Nowoczesne autobusy na trasie Warszawa - Rzym są zazwyczaj wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety.
Komfort Autobusy relacji Warszawa-Rzym mogą być mniej wygodne niż pociągi, ze względu na mniejszą ilość miejsca na nogi i jakość zawieszenia.
Czas podróży Autobusy z Warszawa do Rzym pokonują dystans 1316 km zazwyczaj znacznie wolniej niż pociągi do Rzym.
Zalety i wady lotu z Warszawa do Rzym?
Prędkość Lot pomiędzy Warszawa a Rzym jest najszybszym sposobem na pokonanie 1316 km pomiędzy Warszawa a Rzym.
Wybór linii lotniczych Wiele linii lotniczych obsługuje loty z Warszawa do Rzym, zarówno bezpośrednie, jak i z międzylądowaniem, co daje podróżnym szeroki wybór.
Kontrole bezpieczeństwa Podróżujący do Rzym często muszą wcześniej przybyć na lotnisko w Warszawa ze względu na ścisłe kontrole bezpieczeństwa.
Ceny Bilety lotnicze z Warszawa do Rzym mogą być droższe niż bilety kolejowe lub autobusowe, zwłaszcza w okresach wzmożonego ruchu (święta, weekendy itp.).
Niekorzystne skutki dla środowiska Loty do Rzym mają negatywny wpływ na środowisko ze względu na emisję gazów cieplarnianych, ponieważ lot jest jednym z najbardziej zanieczyszczających środowisko środków transportu.

Skąd wyruszyć w Warszawa? Gdzie mogę dojechać w Rzym?

Dworce autobusowe w Warszawa

Warszawa West
Mapa
Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa
Warszawa Centrum
Mapa

Stacje odlotów w Warszawa

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Lotniska odlotowe w Warszawa

Frederic Chopin
Mapa

Dworce autobusowe dla przyjeżdżających do Rzym

Roma Tiburtina
Mapa
Aeroporto Fiumicino
Mapa
Aeroporto Ciampino
Mapa

Stacje przylotów w Rzym

Roma Ostiense
Mapa
Roma Termini
Mapa
Roma Tiburtina
Mapa

Lotniska przylotowe w Rzym

Fiumicino
Mapa
Wyszukaj bilety z Warszawa do Rzym
Szukaj noclegów w Rzym

3 rady jak taniej podróżować między Warszawa a Rzym

Zdecydowałeś się na podróż z Warszawa do Rzym i szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na bilecie? Oto 3 przydatne wskazówki, które pozwolą Ci zaoszczędzić na podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż autobus, pociąg lub loty, te wskazówki pomogą Ci znaleźć najlepsze ceny na podróż z Warszawa do Rzym.

  • 1. Unikaj godzin szczytu
    Bilety na trasie Warszawa-Rzym są często tańsze, jeśli podróżujesz poza godzinami szczytu. Unikając tych ruchliwych pór dnia, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie. Ponadto podróżowanie do Rzym poza godzinami szczytu może zapewnić Ci bardziej komfortową podróż.
  • 2. Lekka podróż
    Jeśli podróżujesz między Warszawa a Rzym z firmą, która pobiera dodatkowe opłaty za bagaż rejestrowany, co często się zdarza, warto ograniczyć bagaż do minimum, aby zaoszczędzić pieniądze. Postaraj się spakować tylko to, co niezbędne i pamiętaj, aby przed wyjazdem do Rzym sprawdzić zasady dotyczące bagażu obowiązujące w danej linii lotniczej.
  • 3. Bądź elastyczny w kwestii dat
    Bilety Warszawa-Rzym są często tańsze w tygodniu niż w weekend. Jeśli możesz sobie pozwolić na podróż do Rzym w tygodniu, a nie w weekend, możesz zaoszczędzić pieniądze na bilecie Warszawa-Rzym. Co więcej, bycie elastycznym w kwestii dat może również pomóc Ci znaleźć najlepsze ceny do Rzym.

Autobus Warszawa Rzym

Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż na pokład autobusu Warszawa-Rzym, ale ważne jest, aby sprawdzić u przewoźnika ograniczenia dotyczące wagi i rozmiarów. Liczba sztuk bagażu jest również często ograniczona.

Średnia cena biletu autobusowego na trasie Warszawa-Rzym zmienia się w zależności od przewoźnika i czasu rezerwacji. W niektórych ruchliwych terminach ceny mogą się podwoić! Porównaj wszystkie ceny autobusów z Warszawa do Rzym na Vivanoda.

Czas trwania podróży autobusem między Warszawa a Rzym zazwyczaj różni się w zależności od warunków drogowych i ewentualnych przystanków po drodze. Vivanoda pozwoli Ci zobaczyć w czasie rzeczywistym wszystkie autobusy jadące do Rzym w danym dniu podróży.

Większość przewoźników umożliwia rezerwację miejsc online na autobus Warszawa-Rzym. Za tę usługę często pobierana jest opłata.

Ceny biletów na przejazd Warszawa-Rzym mogą się różnić w zależności od firmy, klasy rezerwacyjnej, daty podróży i godziny odjazdu. Korzystając z Vivanoda, będziesz mógł porównać ceny pomiędzy różnymi firmami za pomocą jednego kliknięcia przed dokonaniem rezerwacji, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Autobusy Warszawa-Rzym są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić pasażerom komfort, zwłaszcza latem, kiedy temperatury są wysokie.

Przedsiębiorstwa autobusowe Warszawa Rzym

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Szukaj biletów autobusowych Warszawa Rzym

Pociągi Warszawa Rzym

Zaleca się rezerwację biletu kolejowego z Warszawa do Rzym z co najmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Bilety kolejowe z Warszawa do Rzym można zwrócić lub wymienić, ale są one zazwyczaj droższe. Najtańsze bilety są bezzwrotne i niewymienialne.

Aby uzyskać najlepsze ceny biletów kolejowych między Warszawa a Rzym, zaleca się dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, elastyczne podejście do rozkładu jazdy i porównywanie cen biletów za pomocą Vivanoda.

W zależności od pory dnia, w której podróżujesz pociągiem z Warszawa do Rzym, może wystąpić różnica w cenie. Bilety kupione poza godzinami szczytu są tańsze niż te kupione w godzinach szczytu. Aby uzyskać szczegółowy przegląd wszystkich cen, Vivanoda porównuje wszystkie środki transportu między Warszawa a Rzym.

Istnieją zniżki dla dzieci, studentów i seniorów podróżujących pociągiem z Warszawa do Rzym, które różnią się w zależności od rodzaju biletu i wieku osoby. Gdy wpiszesz swój wiek w wyszukiwaniu na Vivanoda, wyświetlone ceny będą uwzględniać wszelkie zniżki związane z wiekiem.

Pasażerowie mogą oczywiście zabrać ze sobą bagaż do pociągu z Warszawa do Rzym. Nie ma limitu wagowego, ale niektórzy przewoźnicy ograniczają ilość bagażu, który można zabrać i wymagają dopłaty. Z drugiej strony, rozmiar bagażu powinien być rozsądny, ponieważ przestrzeń w pociągu jest często ograniczona.

Firmy kolejowe z Warszawa do Rzym

Italo (NTV)
Italo (NTV)
Trenitalia
Trenitalia
Russian Railways
Russian Railways
ÖBB
ÖBB
Szukaj biletów na pociągi z Warszawa do Rzym

Loty Warszawa Rzym

Linie lotnicze Warszawa Rzym

Croatia Airlines
Croatia Airlines
Alitalia
Alitalia
Korean Air Lines
Korean Air Lines
Meridiana
Meridiana
Sri Lankan Airlines
Sri Lankan Airlines
Easyjet
Easyjet
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Wizzair
Wizzair
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Niki Airlines
Niki Airlines
Vueling Airlines
Vueling Airlines
Szukaj lotów Warszawa Rzym

Filtry wyszukiwania

Rodzaj transportu
Godzina odjazdu
Czas przyjazdu