Podróżuj z Zurych do Bazylea

Zorganizuj swoją podróż z Zurych do Bazylea w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Zurych do Bazylea w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Zurych
Bazylea
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Zurych Bazylea

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans74 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Zurych do Bazylea ?

Bazylea jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Zurych do Bazylea oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Będziesz mógł za jednym razem wyszukać Vivanoda, swój multimodalny plan podróży w Europie, wszystkie ceny za pociągi, carpooling i autobusy podróżować do Bazylea z Zurych Po prostu wprowadź datę podróży do Bazylea a Vivanoda zajmie się resztą. Aby zawęzić wyszukiwanie zgodnie z własnymi preferencjami, użyj dostępnych filtrów i opcji sortowania.

Podróżować z Zurych, pociągi, carpooling lub autobusy FlixBus, Blablacar, SBB CFF FFS, Deutsche Bahn i TGV Lyria zabierze Cię do Bazylea,

Wszystkie rodzaje transportu Zurych Bazylea

Przeczytaj więcej informacji o każdym środku transportu:

Zurych do Bazylea autobus

Szukasz autobusu z Zurych do Bazylea? Rzeczywiście istnieje bezpośrednia linia autobusowa, która obsługuje tę trasę.

Z których firm autokarowych podróżować Zurych i Bazylea?

Bezpośrednia linia obsługuje tylko firma autokarowa FlixBus Zurych Bazylea,

FlixBus Zurych Bazylea

Nadal możesz mieć wątpliwości Bazylea autobusem. Oto kilka powodów, które mogą zachęcić Cię do autobusu Bazylea,

  • Nowoczesne autobusy obsługujące linię Zurych Bazylea mają toalety i wygodne rozkładane fotele, abyś mógł podróżować w optymalnych warunkach.
  • Prawie wszystkie autokary są wyposażone w połączenie Wi-Fi, które jest bardzo mile widziane w podróży 74 km z podróży.
  • Trenerzy obsługujący Zurych Bazylea Linia jest w większości wyposażona w system klimatyzacji, który pozwoli ci podróżować w dobrych warunkach w gorące pory roku.

Przystanki autobusowe Zurych

W zależności od firmy prosimy o obecność na przystanku w Zurych od 15 do 30 minut przed wskazaną godziną odlotu. Nazwa miejsca docelowego „Bazylea„jest zawsze wymieniane z przodu autobusu. Na koniec przedstaw swój bilet personelowi TRENITALII, który pozwoli ci włożyć walizki do bagażnika, a następnie na pokład.

  • Zurich

Przyjazdy dworców autobusowych w Bazylea

Po przybyciu autobusu Bazylea, sprawdź i odbierz swoje rzeczy, aby niczego nie zapomnieć.

  • Basel Bahnhof

Carpool z Zurych do Bazylea

W przeciwieństwie do innych środków transportu, carsharing nie zapewnia podróżnym określonego rozkładu jazdy. Masz więc większe prawdopodobieństwo znalezienia Zurych-Bazylea jeździ pięć dni przed datą podróży niż trzy miesiące. Jest to bardziej ostateczne rozwiązanie Bazylea,

Wspólny przejazd to nowy sposób podróżowania, umożliwiający dzielenie się Zurych-Bazylea przejazdy samochodem z innymi. Ma to bardzo pozytywny wpływ na środowisko, ponieważ optymalizuje pojemność samochodu, a także pozwala oszczędzać pieniądze.

pociąg Zurych do Bazylea

Zurych Bazylea firmy kolejowe

Istnieje 3 przewoźników, którzy obsługują połączenia kolejowe między Zurych i Bazylea: TGV Lyria, Deutsche Bahn i SBB CFF FFS.
TGV Lyria Zurych BazyleaDeutsche Bahn Zurych BazyleaSBB CFF FFS Zurych Bazylea

Pociąg dużych prędkości Zurych Bazylea

Są to pociągi poruszające się z bardzo dużą prędkością i obsługujące tylko kilka miast, w tym Zurych i Bazylea. Często działają na dedykowanych torach.

Pociąg międzymiastowy Zurych Bazylea

Pociągi międzymiastowe obsługują najważniejsze miasta wzdłuż Zurych-Bazylea trasa o lepszym czasie podróży w porównaniu z pociągami regionalnymi.

Dworce kolejowe z Zurych

  • Zurich HB

Przybycie stacji kolejowych w Bazylea

  • Basel SBB
  • Basel Bad Bf

Czy istnieje bezpośredni pociąg do Bazylea z Zurych?

Tak Zurych do Bazylea trasa obsługiwana jest przez bezpośredni pociąg. Rozkład jazdy może się różnić w ciągu tygodnia, a bezpośrednie pociągi mogą kursować tylko w niektóre dni. Aby znaleźć najtańsze Zurych-Bazylea bilet kolejowy, zalecamy rozpoczęcie wyszukiwania w Vivanoda z datami podróży.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)