Podróżuj z Brno do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Warszawa w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Brno do Warszawa w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Warszawa
/
  • Uzyskaj stawki
2
Brno
Kraków
Warszawa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Brno
Olomouc
Warszawa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Brno
Katowice
Warszawa
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans456 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Brno do Warszawa ?

Podobnie jak wielu podróżnych, szukasz najtańszych ofert transportowych Brno do Warszawa? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

W Vivanoda, wyjątkowym narzędziu do planowania podróży, które porównuje i łączy loty, pociągi, carpooling i autobusy iść do Warszawa z Brno, zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wpisz datę podróży do Warszawa i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Brno, będziesz podróżować z FlixBus, Blablacar, LEO Express, LOT Polish Airlines, Russian Railways lub ÖBB przez autobusy, carpooling, pociągi lub loty,

Którzy przewoźnicy podróżują między Brno a Warszawa?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Brno Zvonařka do Brno i to z Olomouc hl. n. ( Republika Czeska)
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Brno (serwis na dworzec autobusowy Brno Zvonařka w 1.9 km od centrum) i miasta Warszawa gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Warszawa West znajduje się około 3.7 km od centrum.
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Brno-Warszawa (458 km)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Olomouc-Warszawa Pociąg z dworca kolejowego Olomouc hl.n. (1.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Katowice do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)

Wszystkie rodzaje transportu Brno Warszawa

Na wycieczkę Brno (Republika Czeska) do Warszawa (Polska) z odległości 456 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Brno-Warszawa co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Brno, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa West (3.7 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBrno Zvonařka (od 1.9 km Brno) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Brno-Warszawa,
Nie można przejść bezpośrednio z Brno do Warszawabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOlomouc-Warszawa i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Russian Railways do Warszawa opuścić stację kolejową Olomouc hl.n. do Olomouc, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Warszawa od Brno, Możesz wziąć lotKraków-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)