Podróżuj z Brno do Szczecin

Zorganizuj swoją podróż z Brno do Szczecin w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Brno do Szczecin w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Brno
Szczecin
  • Uzyskaj stawki
2
Brno
Berlin
Szczecin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Brno Szczecin

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans492 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Brno do Szczecin?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Brno Hotel Grand do Brno i to z Berlin Südkreuz (Berlin Niemcy)
IC Bus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Berlin (serwis na dworzec autobusowy Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) w 9.3 km od centrum) i miasta Szczecin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Szczecin znajduje się około 0.9 km od centrum.
Firma autobusowa Hellö obraca się z dworca autobusowego Brno do Brno i to z Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlin Niemcy)
Firmy kolejowe
Deutsche Bahn oferuje linię Berlin-Szczecin Pociąg RB66 z dworca kolejowego Berlin-Gesundbrunnen (3.3 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Szczecin, Glowny w dniu przyjazdu (1.2 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Brno-Szczecin (493 km)

Wszystkie rodzaje transportu Brno Szczecin

Na wycieczkę Brno (Republika Czeska) do Szczecin (Polska) z odległości 492 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Brno-Szczecin,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Brno-Szczecin bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Brno-Berlin i Berlin-Szczecin,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub Hellö pod adresem Brno, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlin, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBrno (od 2 km Brno) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Berlin,Po przybyciu Berlin, weź inny autobus IC Bus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Szczecin ( Polska).
Nie można przejść bezpośrednio z Brno do Szczecinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBerlin-Szczecin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje RB66 Deutsche Bahn do Szczecin opuścić stację kolejową Berlin-Gesundbrunnen do Berlin, Przyjazd doSzczecin będzie na stacji Szczecin, Glowny (1.2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)