Podróżuj z Wrocław do Monachium

Zorganizuj swoją podróż z Wrocław do Monachium w autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Wrocław do Monachium w samolot, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Wrocław
Monachium
/
  • Uzyskaj stawki
2
Wrocław
Praga
Monachium
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Wrocław Monachium

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus
dystans512 km
Linia bezpośredniatak

Jak można przejść Wrocław do Monachium ?

Monachium jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Wrocław do Monachium oferty transportu? Zwykle nie jest to łatwe zadanie i będziesz musiał przeglądać wiele witryn, aby porównać wszystkie oferty.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling i loty w jednym wyszukiwaniu. Wpisz datę podróży do Monachium i Vivanoda wyświetli wszystkie oferty transportu. Uściślij, filtruj, sortuj zgodnie z preferencjami podróży, a następnie wybierz Wrocław - Monachium oferta, która najbardziej Ci odpowiada.

Aby dotrzeć do miejsca docelowego z Wrocław, będziesz podróżować z FlixBus, Blablacar, IC Bus, Czech Airlines, DeinBus lub LEO Express przez autobusy, carpooling lub loty,

Wszystkie rodzaje transportu Wrocław Monachium

Na wycieczkę Wrocław (Polska) do Monachium (Bawaria, Niemcy) z odległości 512 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Wrocław-Monachium,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Wrocław-Monachium bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Wrocław-Praga i Praga-Monachium,
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Wrocław, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyUAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praga, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyWroclaw (od 0.4 km Wrocław) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Praga,Po przybyciu Praga, weź inny autobus LEO Express, DeinBus, IC Bus lub FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Monachium (Bawaria Niemcy).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Monachium od Wrocław, Możesz wziąć lotPraga-Monachium następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Praga i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Prague Ruzyne PRG 12 km, za odprawę bagażu na lot do Monachium (lotnisko w Franz Josef Strauss, Kod IATA: MUC) obsługiwany przez Czech Airlines.

Którzy przewoźnicy podróżują między Wrocław a Monachium?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Wrocław-Monachium (513 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z Munich central bus station (Bawaria Niemcy)
DeinBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Monachium gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) znajduje się około 0.4 km od centrum.
Firma autobusowa FlixBus wykonuje obroty z dworca autobusowego Wroclaw do Wrocław i to z UAN Florenc Praha (Prague) ( Republika Czeska) i między miastem Praga (serwis na dworzec autobusowy UAN Florenc Praha (Prague) w 1.5 km od centrum) i miasta Monachium gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Munich central bus station znajduje się około 2.3 km od centrum.
Sieć IC Bus obejmuje linię autobusową z dworca autobusowego UAN Florenc Praha (Prague) do Praga i to z München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bawaria Niemcy)
Linie lotnicze
Czech Airlines wykonuje lot z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Monachium (przybycie na lotnisko w Franz Josef Strauss MUC)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)