Podróżuj z Cork do Warszawa

Zorganizuj swoją podróż z Cork do Warszawa w pociąg, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

3 opcje do przejścia Cork do Warszawa w samolot, pociąg, samochód

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Cork
Warszawa
  • Uzyskaj stawki
2
Cork
Poznań
Warszawa
/
  • Uzyskaj stawki
3
Cork
Amsterdam
Warszawa
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Cork Warszawa

Sposoby transportusamolot, carpooling, pociąg
dystans2003 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Cork do Warszawa?

Oferujemy 3 tras w pociąg, carpooling, samolot przygotować podróż Cork Warszawa, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Cork Warszawaklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Cork i Warszawa na mapie oraz na trasie Cork Warszawa i różne punkty korespondencji (Lotnisko Frederic Chopin, Stacja Warszawa Centralna, Stacja Warszawa Wschodnia, Stacja Warszawa Zachodnia, Lotnisko Cork) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Warszawa

Wszystkie rodzaje transportu Cork Warszawa

Na wycieczkę Cork (Irlandia) do Warszawa (Polska) z odległości 2003 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Cork > Warszawa będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Cork i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Cork ORK 5.4 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Wizzair.
Nie można przejść bezpośrednio z Cork do Warszawabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguAmsterdam-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Euronight JanKiepura Polskie Koleje Państwowe do Warszawa opuścić stację kolejową Amsterdam Centraal do Amsterdam, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Poznań-Warszawa może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Cork a Warszawa?

Linie lotnicze
Aer Lingus wykonuje lot z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Amsterdam (przybycie na lotnisko w Amsterdam-Schiphol AMS)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Amsterdam-Schiphol AMS (znajduje się na 11 km od środka Amsterdam, Holandia) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Wizzair obsługuje lot z lotniska Cork ORK znajduje się w 5.4 km centrum miasta Cork do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska Heathrow LHR (znajduje się na 23 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Norwegian Air Shuttle wykonuje lot z lotniska Gatwick LGW znajduje się w 39 km centrum miasta Londyn do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Cork ORK (znajduje się na 5.4 km od środka Cork, Irlandia) do Londyn (obsługujący lotnisko w Gatwick LGW)
KLM obsługuje lot z lotniska Amsterdam-Schiphol AMS znajduje się w 11 km centrum miasta Amsterdam do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy kolejowe
Polskie Koleje Państwowe oferuje linię Amsterdam-Warszawa Pociąg Euronight JanKiepura z dworca kolejowego Amsterdam Centraal (0.9 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Warszawa Centralna w dniu przyjazdu (0.6 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Poznań do Warszawa z odjeżdżającym pociągiem EC 95 Poznan Glowny dostać się do stacji kolejowej Warszawa Centralna ( Polska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Poznań-Warszawa (279 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)