Podróżuj z Kraków do Shannon

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Shannon w samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Kraków do Shannon w samolot

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Kraków
Shannon
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Shannon

Sposoby transportusamolot
dystans2007 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Shannon?

Oferujemy 1 tras w samolot przygotować podróż Kraków Shannon, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Shannonklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Shannon na mapie oraz na trasie Kraków Shannon i różne punkty korespondencji (Lotnisko Shannon, Lotnisko J. Paul II Balice International) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Shannon

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Shannon?

Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Shannon (obsługujący lotnisko w Shannon SNN)
Easyjet obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Manchester (przybycie na lotnisko w Manchester International MAN)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska London City LCY (znajduje się na 13 km od środka Londyn, Zjednoczone Królestwo) do Shannon (obsługujący lotnisko w Shannon SNN)
Aer Lingus wykonuje lot z lotniska Heathrow LHR znajduje się w 23 km centrum miasta Londyn do Shannon (przybycie na lotnisko w Shannon SNN)
Jet2.com zapewnia obrót z lotniska J. Paul II Balice International KRK (znajduje się na 11 km od środka Kraków, Polska) do Manchester (obsługujący lotnisko w Manchester International MAN)
Air France obsługuje lot z lotniska J. Paul II Balice International KRK znajduje się w 11 km centrum miasta Kraków do Paryż (przybycie na lotnisko w Paris Charles De Gaulle CDG)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Shannon

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Shannon (Irlandia) z odległości 2007 km można pożyczyć Tylko jeden środek transportu (samolot),
Lot bezpośredni Kraków > Shannon będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Kraków i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku J. Paul II Balice International KRK 11 km, za odprawę bagażu na lot do Shannon (lotnisko w Shannon, Kod IATA: SNN) obsługiwany przez Ryanair.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)