Podróżuj z Berlin do Kassel

Zorganizuj swoją podróż z Berlin do Kassel w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

1 możliwa opcja do przejścia Berlin do Kassel w pociąg, samochód, autobus

  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
Berlin
Kassel
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Berlin Kassel

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans300 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Berlin do Kassel?

Oferujemy 1 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Berlin Kassel, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Berlin Kasselklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Berlin i Kassel na mapie oraz na trasie Berlin Kassel i różne punkty korespondencji (Stacja Kassel-Wilhelmshöhe, Dworzec autobusowy Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe, Dworzec autobusowy Kassel - Kaufungen, Stacja Berlin Hauptbahnhof, Stacja Berlin Ostbahnhof, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Kassel

Wszystkie rodzaje transportu Berlin Kassel

Na wycieczkę Berlin (Berlin, Niemcy) do Kassel (Hesse, Niemcy) z odległości 300 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Pociąg Berlin Kassel jest bezpośredni.
Trenuje ICE FlixTrain lub Deutsche Bahn do Kassel opuścić stację kolejową Berlin Hauptbahnhof do Berlin, Przyjazd doKassel będzie na stacji Kassel-Wilhelmshöhe (3.5 km od środka).
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Berlin-Kassel co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Berlin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyKassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe (19 km z Kassel, Niemcy). Proszę iść na dworzec autobusowyBerlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (od 9.3 km Berlin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Kassel,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Berlin-Kassel,

Którzy przewoźnicy podróżują między Berlin a Kassel?

Firmy kolejowe
FlixTrain oferuje linię Berlin-Kassel Pociąg z dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof (2.8 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Kassel-Wilhelmshöhe w dniu przyjazdu (3.5 km od centrum)
Deutsche Bahn obsługuje linię z Berlin do Kassel z odjeżdżającym pociągiem ICE Berlin Ostbahnhof dostać się do stacji kolejowej Kassel-Wilhelmshöhe (Hesse Niemcy)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Berlin-Kassel (301 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy FlixBus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) do Berlin i to z Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe (Hesse Niemcy)
ADAC PostBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Getynga (serwis na dworzec autobusowy Göttingen, Zoologische Institute w 0.2 km od centrum) i miasta Kassel gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Kassel, Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe znajduje się około 19 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)