Podróżuj z Bohumin do Rzeszów

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Rzeszów w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Bohumin do Rzeszów w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bohumin
Rzeszów
/
  • Uzyskaj stawki
2
Bohumin
Ostrava
Rzeszów
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Rzeszów

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans261 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Rzeszów?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Bohumin Rzeszów, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Rzeszówklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Rzeszów na mapie oraz na trasie Bohumin Rzeszów i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Rzeszow, Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Bohumín) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Rzeszów

Którzy przewoźnicy podróżują między Bohumin a Rzeszów?

Firmy autobusowe
Operator autobusowy LEO Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bohumín do Bohumin i to z Ostrava-Svinov ( Republika Czeska)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Bohumin (serwis na dworzec autobusowy Bohumín w 0.4 km od centrum) i miasta Rzeszów gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Rzeszow znajduje się około 0.5 km od centrum.
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Bohumin-Ostrava Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Bohumin (0.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava hlavní nádraží w dniu przyjazdu (2 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Bohumin do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Bohumin dostać się do stacji kolejowej Ostrava Svinov ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Bohumin-Rzeszów (262 km)

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Rzeszów

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Rzeszów (Polska) z odległości 261 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Bohumin-Rzeszów co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyRzeszow (0.5 km z Rzeszów, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Rzeszów,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Rzeszów,
Nie można przejść bezpośrednio z Bohumin do Rzeszówbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Ostrava i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Ostrava opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava hlavní nádraží (2 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)