Podróżuj z Bohumin do Lublin

Zorganizuj swoją podróż z Bohumin do Lublin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Bohumin do Lublin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Bohumin
Lublin
  • Uzyskaj stawki
2
Bohumin
Warszawa
Lublin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Bohumin Lublin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans333 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Bohumin do Lublin?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Bohumin Lublin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Bohumin Lublinklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Bohumin i Lublin na mapie oraz na trasie Bohumin Lublin i różne punkty korespondencji (Lotnisko Lublin, Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Bohumín) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Lublin

Wszystkie rodzaje transportu Bohumin Lublin

Na wycieczkę Bohumin (Republika Czeska) do Lublin (Polska) z odległości 333 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Bohumin-Lublin,
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Lublin od Bohumin, Możesz wziąć lotWarszawa-Lublin następnie wykonaj resztę podróży w pociąg,
Wyjście Warszawa i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Frederic Chopin WAW 7.8 km, za odprawę bagażu na lot do Lublin (lotnisko w Lublin, Kod IATA: LUZ) obsługiwany przez EuroLot.
Nie można przejść bezpośrednio z Bohumin do Lublinbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguBohumin-Warszawa i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub Russian Railways do Warszawa opuścić stację kolejową Bohumin do Bohumin, Przyjazd doWarszawa będzie na stacji Warszawa Centralna (0.6 km od środka).
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Bohumin Lublin tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Bohumin-Warszawa,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Bohumin, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyWarszawa Lotnisko Chopina (7.2 km z Warszawa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyBohumín (od 0.4 km Bohumin) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Warszawa,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)