Podróżuj z Gdańsk do Ostrava

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Ostrava w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Gdańsk do Ostrava w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Ostrava
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Warszawa
Ostrava
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Gdańsk
Katowice
Ostrava
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Gdańsk
Częstochowa
Ostrava
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Ostrava

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans503 km
Linia bezpośredniatak

Jak podróżować z Gdańsk do Ostrava ?

Ostrava jest kolejnym miejscem na wakacje, ale zastanawiasz się, jak tam pojechać i jak można uzyskać najtańsze Gdańsk do Ostrava oferty transportu? Ogólnie przeglądasz kilka stron internetowych i spędzasz godziny, nie mając pewności, że wszystkie rozwiązania transportowe zostały wzięte pod uwagę.

Na szczęście Vivanoda to multimodalny planer podróży, który agreguje ceny autobusy, carpooling, loty i pociągi w jednym wyszukiwaniu. Wpisz daty podróży do Ostrava wtedy Vivanoda zrobi resztę. Na koniec użyj filtrów i opcji sortowania, aby zawęzić wyniki.

Będziesz głównie korzystać z pociągi, loty, carpooling i autobusy LEO Express, Blablacar, ÖBB, FlixBus, Russian Railways, OLT Express, LOT Polish Airlines lub Ryanair do osiągnięcia Ostrava,

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Ostrava?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Ostrava (504 km)
Firmy autobusowe
LEO Express zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Gdańsk do Gdańsk i to z Częstochowa (bus station) ( Polska) i między miastem Częstochowa (serwis na dworzec autobusowy Częstochowa (bus station) w 0.6 km od centrum) i miasta Ostrava gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Ostrava-Svinov znajduje się około 5.5 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Ostrava hl.n. ( Republika Czeska)
Linie lotnicze
Ryanair wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
LOT Polish Airlines zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
OLT Express obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Katowice-Ostrava Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Ostrava hlavní nádraží w dniu przyjazdu (2 km od centrum)
Russian Railways obsługuje linię z Katowice do Ostrava z odjeżdżającym pociągiem Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Ostrava hlavní nádraží ( Republika Czeska)

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Ostrava

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Ostrava (Republika Czeska) z odległości 503 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Ostrava,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Ostrava bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Częstochowa i Częstochowa-Ostrava,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCzęstochowa (bus station) (0.6 km z Częstochowa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyGdańsk (od 1.7 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Częstochowa,Po przybyciu Częstochowa, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Ostrava ( Republika Czeska).
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Ostravabez zmian. Możesz wsiąść do pociąguKatowice-Ostrava i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Ostrava opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doOstrava będzie na stacji Ostrava hlavní nádraží (2 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Ostrava od Gdańsk, Możesz wziąć lotGdańsk-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez Ryanair, LOT Polish Airlines lub OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)