Podróżuj z Gdańsk do Bohumin

Zorganizuj swoją podróż z Gdańsk do Bohumin w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

4 opcje do przejścia Gdańsk do Bohumin w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Gdańsk
Bohumin
/
  • Uzyskaj stawki
2
Gdańsk
Warszawa
Bohumin
/
/
  • Uzyskaj stawki
3
Gdańsk
Katowice
Bohumin
/
/
/
  • Uzyskaj stawki
4
Gdańsk
Częstochowa
Bohumin
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Gdańsk Bohumin

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans495 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Gdańsk do Bohumin?

Oferujemy 4 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Gdańsk Bohumin, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Gdańsk Bohuminklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Gdańsk i Bohumin na mapie oraz na trasie Gdańsk Bohumin i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Bohumín, Stacja Bohumin, Dworzec autobusowy Gdańsk, Lotnisko Rebiechowo) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Bohumin

Którzy przewoźnicy podróżują między Gdańsk a Bohumin?

Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Gdańsk-Bohumin (496 km)
Firmy autobusowe
LEO Express zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Gdańsk do Gdańsk i to z Częstochowa (bus station) ( Polska) i między miastem Częstochowa (serwis na dworzec autobusowy Częstochowa (bus station) w 0.6 km od centrum) i miasta Bohumin gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Bohumín znajduje się około 0.4 km od centrum.
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Katowice Andrzeja do Katowice i to z Bohumín ( Republika Czeska)
Linie lotnicze
LOT Polish Airlines wykonuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Frederic Chopin WAW)
OLT Express zapewnia obrót z lotniska Rebiechowo GDN (znajduje się na 14 km od środka Gdańsk, Polska) do Warszawa (obsługujący lotnisko w Frederic Chopin WAW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Rebiechowo GDN znajduje się w 14 km centrum miasta Gdańsk do Warszawa (przybycie na lotnisko w Warsaw Modlin WMI)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Katowice-Bohumin Pociąg z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Bohumin w dniu przyjazdu (0.4 km od centrum)
ÖBB obsługuje linię z Katowice do Bohumin z odjeżdżającym pociągiem Chopin Night Train Katowice Glowny dostać się do stacji kolejowej Bohumin ( Republika Czeska)

Wszystkie rodzaje transportu Gdańsk Bohumin

Na wycieczkę Gdańsk (Polska) do Bohumin (Republika Czeska) z odległości 495 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Gdańsk-Bohumin,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Gdańsk-Bohumin bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Gdańsk-Częstochowa i Częstochowa-Bohumin,
Wsiadasz do autobusu LEO Express pod adresem Gdańsk, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyCzęstochowa (bus station) (0.6 km z Częstochowa, Polska). Proszę iść na dworzec autobusowyGdańsk (od 1.7 km Gdańsk) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Częstochowa,Po przybyciu Częstochowa, weź inny autobus LEO Express, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Bohumin ( Republika Czeska).
Nie można przejść bezpośrednio z Gdańsk do Bohuminbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguKatowice-Bohumin i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train Russian Railways lub ÖBB do Bohumin opuścić stację kolejową Katowice Glowny do Katowice, Przyjazd doBohumin będzie na stacji Bohumin (0.4 km od środka).
Żadne bezpośrednie loty nie pozwalają przejść do Bohumin od Gdańsk, Możesz wziąć lotGdańsk-Warszawa następnie wykonaj resztę podróży w autobus,
Wyjście Gdańsk i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Rebiechowo GDN 14 km, za odprawę bagażu na lot do Warszawa (lotnisko w Frederic Chopin, Kod IATA: WAW) obsługiwany przez LOT Polish Airlines, OLT Express lub Ryanair.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)