Podróżuj z Katowice do Bristol

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Bristol w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Katowice do Bristol w samolot, pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Bristol
  • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Londyn
Bristol
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Bristol

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1517 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Bristol?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Katowice Bristol, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Bristolklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Katowice i Bristol na mapie oraz na trasie Katowice Bristol i różne punkty korespondencji (Stacja Bristol Temple Meads, Dworzec autobusowy Bristol, Dworzec autobusowy Bristol UWE, Dworzec autobusowy Bristol Airport, Lotnisko Bristol, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Bristol

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Bristol

Na wycieczkę Katowice (Polska) do Bristol (Anglia, Zjednoczone Królestwo) z odległości 1517 km można pożyczyć 4 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie samolot, carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Lot bezpośredni Katowice > Bristol będzie najszybszym sposobem dotarcia do celu.
Wyjście Katowice i przybyć wystarczająco wcześnie (co najmniej 2 godziny przed czasem odlotu) na lotnisku Pyrzowice KTW 24 km, za odprawę bagażu na lot do Bristol (lotnisko w Bristol, Kod IATA: BRS) obsługiwany przez Ryanair lub Wizzair.
Nawet jeśli podróż nie jest możliwa Katowice Bristol tylko autobusem, istnieją inne środki transportu (samolot], która zakończy podróż Londyn-Bristol,
Wsiadasz do autobusu National Express lub MegaBus pod adresem Londyn, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBristol (0.5 km z Bristol, Zjednoczone Królestwo). Proszę iść na dworzec autobusowyLondon Victoria Coach Station (od 1.8 km Londyn) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Bristol,
Nie można przejść bezpośrednio z Katowice do Bristolbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguLondyn-Bristol i używać samolot dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje First Great Western do Bristol opuścić stację kolejową London Paddington do Londyn, Przyjazd doBristol będzie na stacji Bristol Temple Meads (1 km od środka).
Blablacar jest główną platformą carpoolingu w Europie, w której kierowcy mają Londyn-Bristol może zabrać Cię jako pasażera i połącz się z podróżą w samolot na pokrycie całej podróży.

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Bristol?

Linie lotnicze
Wizzair wykonuje lot z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Bristol (przybycie na lotnisko w Bristol BRS)
Ryanair zapewnia obrót z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Bristol (obsługujący lotnisko w Bristol BRS)
Firmy kolejowe
First Great Western oferuje linię Londyn-Bristol Pociąg z dworca kolejowego London Paddington (4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Bristol Temple Meads w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Londyn-Bristol (172 km)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego London Victoria Coach Station do Londyn i to z Bristol (Anglia Zjednoczone Królestwo)
MegaBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Londyn (serwis na dworzec autobusowy London Victoria Coach Station w 1.8 km od centrum) i miasta Bristol gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Bristol znajduje się około 0.5 km od centrum.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)