Podróżuj z Katowice do Londyn

Zorganizuj swoją podróż z Katowice do Londyn w pociąg, autobus, carpooling, samolot

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

5 opcje do przejścia Katowice do Londyn w samolot, pociąg, samochód, autobus

 • Wybierz wybraną trasę
 • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Katowice
Londyn
 • Uzyskaj stawki
2
Katowice
Bristol
Londyn
/
/
 • Uzyskaj stawki
3
Katowice
Praga
Londyn
/
/
 • Uzyskaj stawki
4
Katowice
Wiedeń
Londyn
/
/
 • Uzyskaj stawki
5
Katowice
Dusseldorf
Londyn
/
 • Uzyskaj stawki

Podróżować Katowice Londyn

Sposoby transportusamolot, carpooling, autobus, pociąg
dystans1346 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Katowice do Londyn?

Oferujemy 5 tras w pociąg, autobus, carpooling, samolot przygotować podróż Katowice Londyn, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
 • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling, samolot).
 • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Katowice Londynklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
 • Zlokalizuj miasta Katowice i Londyn na mapie oraz na trasie Katowice Londyn i różne punkty korespondencji (Lotnisko Stansted, Dworzec autobusowy London Victoria Coach Station, Lotnisko London City, Lotnisko Gatwick, Lotnisko Heathrow, ...) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
 • Znajdź hotel w Londyn

Wszystkie rodzaje transportu Katowice Londyn

Jeśli wybrałeś już środek transportu, którym chcesz podróżować, przejdź bezpośrednio do dedykowanej sekcji:

Tanie loty z Katowice do Londyn

Tanie loty do Londyn czasami nie są tak łatwe do zdobycia, ale chcielibyśmy przypomnieć kilka wskazówek:

 • Nie czekaj dzień przed podróżą, aby zarezerwować Katowice Londyn lot, ponieważ ceny powinny być bardzo wysokie. Z nielicznymi wyjątkami ceny rosną w miarę zbliżania się do daty wyjazdu, aby zaoszczędzić miejsca dla klientów biznesowych, którzy dokonują późnych rezerwacji i chcą zapłacić więcej.
 • Unikaj weekendów, aby polecieć Londyn i bądź elastyczny. Taryfy są różne, niezależnie od tego, czy lot jest zaplanowany wcześnie rano, czy późnym wieczorem. Dlatego zaleca się, aby mieć znaczny stopień elastyczności.

Które linie lotnicze latają Katowice do Londyn ?

Zliczamy 2 linie lotnicze, które planują bezpośrednie połączenie między lotniskiem Katowice i jeden z Londyn: Ryanair i Wizzair.
Ryanair Katowice LondynWizzair Katowice Londyn

Lotnisko odlotu w Katowice

 • KTW Pyrzowice

Lotnisko przylotu w Londyn

 • LGW Gatwick
 • LHR Heathrow
 • STN Stansted
 • LCY London City
 • LTN Luton

Katowice do Londyn autobus

Niestety nie ma bezpośredniej trasy autobusu Katowice Londyn i nie ma sposobu, aby cię do tego doprowadzić Londyn z Katowice tylko autobusem. Musisz znaleźć inne środki transportu (carpooling, pociąg lub lot) osiągnąć Londyn,

Odjazdy dworców autobusowych w Katowice

Musisz dotrzeć do swojego Katowice zatrzymaj się między 15 minut a 30 minut, w zależności od przewoźnika, przed godziną odjazdu wskazaną na bilecie. Przed wejściem na pokład pokaż kierowcy bilet, umieść bagaż w luku bagażowym, a następnie usiądź.

 • Katowice Andrzeja
 • Katowice

Przyjazdy dworców autobusowych w Londyn

W Londyn, upewnij się, że nie zostawiasz nic na siedzeniu ani w bagażniku autokaru.

 • London Victoria Coach Station

pociąg Katowice do Londyn

Czy można jechać bezpośrednio pociągiem z Katowice do Londyn?

Nie, niestety żadna linia kolejowa nie pozwala na przejazd Katowice do Londyn bez żadnych zmian.

Katowice Londyn firmy kolejowe

Oto 3 firm kolejowych, które możesz zabrać w podróż Londyn: Russian Railways, First Great Western i ÖBB.
Russian Railways Katowice LondynFirst Great Western Katowice LondynÖBB Katowice Londyn

Stacje odlotów w Katowice

 • Katowice Glowny

Dworce kolejowe w Londyn

 • London Paddington

Którzy przewoźnicy podróżują między Katowice a Londyn?

Linie lotnicze
Germanwings leci z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Dusseldorf (przybycie na lotnisko w Dusseldorf DUS) i z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Heathrow LHR)
Smart Wings zapewnia obrót z lotniska Prague Ruzyne PRG znajduje się w 12 km centrum miasta Praga do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Ryanair obsługuje lot z lotniska Pyrzowice KTW (znajduje się na 24 km od środka Katowice, Polska) do Londyn (obsługujący lotnisko w Stansted STN)
British Airways zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
Lufthansa wykonuje lot z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Heathrow LHR)
Austrian Airlines zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Londyn (przybycie na lotnisko w Heathrow LHR)
FlyBE obsługuje lot z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w London City LCY)
Easyjet zapewnia łącze lotnicze z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Londyn (przybycie na lotnisko w Gatwick LGW)
BA CityFlyer wykonuje lot z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w London City LCY)
Eurowings zapewnia obrót z lotniska Vienna-Schwechat International VIE znajduje się w 18 km centrum miasta Wiedeń do Londyn (przybycie na lotnisko w Stansted STN)
Darwin Airline obsługuje lot z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Stansted STN)
Wizzair zapewnia łącze lotnicze z lotniska Pyrzowice KTW znajduje się w 24 km centrum miasta Katowice do Londyn (przybycie na lotnisko w Luton LTN)
Air Berlin wykonuje lot z lotniska Dusseldorf DUS (znajduje się na 6.1 km od środka Dusseldorf, Niemcy) do Londyn (obsługujący lotnisko w Stansted STN)
Firmy autobusowe
Operator autobusowy IC Bus zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Düsseldorf do Dusseldorf i to z London Victoria Coach Station (Anglia Zjednoczone Królestwo)
FlixBus to operator, który pozwala podróżować po linii między miastem Dusseldorf (serwis na dworzec autobusowy Düsseldorf w 1.4 km od centrum) i miasta Londyn gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy London Victoria Coach Station znajduje się około 1.8 km od centrum.
Firma autobusowa LEO Express obraca się z dworca autobusowego Katowice do Katowice i to z Vienna (central station) (Wiedeń Austria)
Sieć MegaBus obejmuje linię autobusową między miastem Bristol (serwis na dworzec autobusowy Bristol w 0.5 km od centrum) i miasta Londyn gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy London Victoria Coach Station znajduje się około 1.8 km od centrum.
Operator autobusowy National Express zapewnia usługę autobusową z dworca autobusowego Bristol Airport do Bristol i to z London Victoria Coach Station (Anglia Zjednoczone Królestwo)
Firmy kolejowe
Russian Railways oferuje linię Katowice-Praga Pociąg z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prague hlavní nádraží w dniu przyjazdu (1.8 km od centrum)
First Great Western obsługuje linię z Bristol do Londyn z odjeżdżającym pociągiem Bristol Temple Meads dostać się do stacji kolejowej London Paddington (Anglia Zjednoczone Królestwo)
ÖBB tworzy połączenie kolejowe Katowice-Wiedeń Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Katowice Glowny (1 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Wien Westbahnhof w dniu przyjazdu (2.8 km od centrum)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Dusseldorf-Londyn (481 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)