Podróżuj z Kraków do Prerov

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Prerov w pociąg, autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Prerov w pociąg, samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Prerov
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Ostrava
Prerov
/
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Prerov

Sposoby transportucarpooling, autobus, pociąg
dystans192 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Prerov?

Oferujemy 2 tras w pociąg, autobus, carpooling przygotować podróż Kraków Prerov, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (pociąg, autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Prerovklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Prerov na mapie oraz na trasie Kraków Prerov i różne punkty korespondencji (Stacja Prerov, Dworzec autobusowy Přerov, Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Prerov

Którzy przewoźnicy podróżują między Kraków a Prerov?

Firmy autobusowe
FlixBus zapewnia usługi autobusowe z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Ostrava hl.n. ( Republika Czeska) i między miastem Ostrava (serwis na dworzec autobusowy Ostrava hl.n. LEO w 2.4 km od centrum) i miasta Prerov gdzie autobus podwiezie cię na dworzec autobusowy Přerov znajduje się około 0.9 km od centrum.
LEO Express to operator, który pozwala podróżować po linii z dworca autobusowego Krakow do Kraków i to z Ostrava-Svinov ( Republika Czeska)
Firmy kolejowe
ÖBB oferuje linię Ostrava-Prerov Pociąg Chopin Night Train z dworca kolejowego Ostrava Svinov (5.4 km od centrum miasta) i obsługuje dworzec kolejowy Prerov w dniu przyjazdu (1 km od centrum)
LEO Express obsługuje linię z Ostrava do Prerov z odjeżdżającym pociągiem Ostrava hl. n. dostać się do stacji kolejowej Prerov ( Republika Czeska)
Carpooling
W zależności od żądanej daty, Blablacar może oferować oferty do wykonania carpooling Kraków-Prerov (192 km)

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Prerov

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Prerov (Republika Czeska) z odległości 192 km można pożyczyć 3 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling, autobus i/lub pociągi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Prerov,
Żadna firma autobusowa nie pozwoli Ci wykonać Kraków-Prerov bez zmiany autobusów, musisz wziąć linie autobusowe Kraków-Ostrava i Ostrava-Prerov,
Wsiadasz do autobusu FlixBus lub LEO Express pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyOstrava-Svinov (5.5 km z Ostrava, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Ostrava,Po przybyciu Ostrava, weź inny autobus FlixBus, który zabierze Cię na dworzec autobusowy Prerov ( Republika Czeska).
Nie można przejść bezpośrednio z Kraków do Prerovbez zmian. Możesz wsiąść do pociąguOstrava-Prerov i używać autobus dotrzeć do miejsca docelowego.
Trenuje Chopin Night Train ÖBB lub LEO Express do Prerov opuścić stację kolejową Ostrava Svinov do Ostrava, Przyjazd doPrerov będzie na stacji Prerov (1 km od środka).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)