Podróżuj z Kraków do Brno

Zorganizuj swoją podróż z Kraków do Brno w autobus, carpooling

Podróż zewnętrzna
(Podróż powrotna)
1
Poszukiwanie  
Reklama

2 opcje do przejścia Kraków do Brno w samochód, autobus

  • Wybierz wybraną trasę
  • Wprowadź daty podróży, aby znaleźć najlepsze dostępne oferty.
1
Kraków
Brno
/
  • Uzyskaj stawki
2
Kraków
Ostrava
Brno
/
/
  • Uzyskaj stawki

Podróżować Kraków Brno

Sposoby transportucarpooling, autobus
dystans257 km
Linia bezpośredniatak

Jak przejść od Kraków do Brno?

Oferujemy 2 tras w autobus, carpooling przygotować podróż Kraków Brno, Prezentowane podróże są klasyfikowane według wskaźnika wydajności (mierzonego według liczby zmian, szacowanego czasu trwania, odległości od lotniska do centrum miasta, które obsługuje ...). Będziesz mógł:
  • Sortuj wyniki według trybu transportu (autobus, carpooling).
  • Uzyskaj ceny, godziny i czas trwania podróży Kraków Brnoklikając przycisk „Wyświetl ceny” i określając daty podróży oraz liczbę pasażerów. Uwaga: staramy się zebrać maksymalne stawki z różnych partnerskich witryn turystycznych, aby poinformować Cię w najlepszym razie, ale nie zawsze jest to możliwe.
  • Zlokalizuj miasta Kraków i Brno na mapie oraz na trasie Kraków Brno i różne punkty korespondencji (Dworzec autobusowy Brno, Dworzec autobusowy Brno Hotel Grand, Dworzec autobusowy Brno Zvonařka, Dworzec autobusowy Krakow, Dworzec autobusowy Kraków Airport) klikając przycisk „Szczegóły i mapa”.
  • Znajdź hotel w Brno

Wszystkie rodzaje transportu Kraków Brno

Na wycieczkę Kraków (Polska) do Brno (Republika Czeska) z odległości 257 km można pożyczyć 2 rodzajów transportu, ewentualnie połączenie carpooling i/lub autobusi zgodnie z którym czas trwania podróży będzie znacząco różny,
Masz szczęście, istnieje bezpośrednia linia autobusowa Kraków-Brno co jest często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.
Wsiadasz do autobusu FlixBus pod adresem Kraków, Autobus odwiezie Cię na dworzec autobusowyBrno (2 km z Brno, Republika Czeska). Proszę iść na dworzec autobusowyKrakow (od 0.5 km Kraków) nie później niż 15 minut przed godziną odlotu Brno,
Na Blablacar prawdopodobnie znajdziesz sterowniki dzielące swój pojazd na trasę Kraków-Brno,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)